andre_okladka_ikona
Fot. Żaneta Niżnikowska / NM Studio
Aneta Zadroga
29/12/2014

Nowy numer EksMagazynu!

Tuż przed Nowym Rokiem mamy dla Was niespodziankę – nowy numer EksMagazynu w komplecie z niezwykłą książką o polskim biznesie oczami kobiet – „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”, zmysłową sesją ze sportowcem i modelem Andre Whyte’m oraz ciekawymi tekstami i wywiadami m.in. z Andrzejem Wajdą i Natalią Niemen

Z tym numerem EksMagazynu oddajemy w Wasze ręce niezwykłą publikację z niezwykłymi Bohaterkami. Kilka miesięcy pracy nad książką „Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu” były dla całego naszego zespołu wspaniałą zawodową przygodą. Kilkadziesiąt Kobiet z całej Polski, doświadczonych, z sukcesami i porażkami, które przekuły na sukces i takich, które dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem – to Bohaterki książki dołączonej do magazynu.
Ten projekt był nam bliski od momentu pomysłu wydania takiej publikacji – pierwszej tego typu w Polsce. Publikacji, która nie będzie rankingiem, podsumowaniem, listą zestawiającą jedynie zera na firmowym koncie Bohaterek, a która pokaże nam rzeczywistą twarz Kobiet, które stoją za dużymi i małymi firmami. Które radzą sobie w często brutalnym świecie biznesu tak samo doskonale, jak mężczyźni, z którymi zawsze są zestawiane. Które mają własne marzenia, rodziny, upór i siłę do przetrwania każdej zawodowej sytuacji.
Dzięki rozmowom z Bohaterkami, upewniłyśmy się że nie jesteśmy same. Że są setki Kobiet, podobnych do nas, które zdecydowały wziąć swoje zawodowe sprawy w swoje ręce i metodą prób i błędów znaleźć na siebie biznesowy sposób.
Chciałybyśmy podziękować serdecznie każdej Bohaterce tej książki, za czas i serce włożone w ten projekt. Chciałyśmy podziękować również wspaniałemu Kobiecemu Zespołowi Wydawnictwa PressFactory, który spędził kilka miesięcy po to, by tą książką zainspirować tysiące Czytelniczek i powiedzieć im: „Myślicie o własnym biznesie? Spróbujcie, bo z sukcesem na pewno będzie Wam do twarzy!”.

Anna Chodacka
Joanna Jałowiec
Aneta Zadroga


Okładka książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

Nowy numer od 29. grudnia w Empikach w całej Polsce!

andre_okladka_ikona
andre_okladka_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.