okladka-26-ikona
Fot. Żaneta Niżnikowska / NM Studio
Redakcja
01/03/2015

26. numer EksMagazynu już w sprzedaży!

Wiosenny numer pełen jest niespodzianek, a jedną z nich jest sesja z Rafałem Maślakiem, 3. Vicemisterem International i zdobywcą nagrody publiczności w plebiscycie internautów. Wraz z 26. numerem EksMagazynu ponownie oddajemy w Wasze ręce książkę „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”

Wiosna dla Kobiet!
Drogie Panie, życzymy Wam wszystkiego najlepszego tej wiosny! Niech będzie to Wasz czas – czas zmian na lepsze, czas nowych planów i realizacji marzeń, tych ważnych dla Was, czas rozwoju i spokoju ducha. O kobietach myślimy i piszemy przez cały rok, nie tylko od święta, ale tradycyjnie już z okazji Dnia Kobiet mamy dla Was kilka niespodzianek.
Jedną z nich jest sesja z Rafałem Maślakiem, modelem i najbardziej gorącym nazwiskiem sezonu. W momencie, kiedy oddawaliśmy do druku numer EksMagazynu, który trzymacie w rękach, Rafał Maślak, walczył w Korei o tytuł Mister International. Nie znamy wyników konkursu, natomiast jesteśmy przekonane, że dobrze wcielił się w rolę dzielnego Gladiatora i spodoba się również Wam.
To właśnie kobiety – wspaniałe, dzielne, odważne i inspirujące są bohaterkami książki „Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu”, którą z ogromną przyjemnością ponownie oddajemy w Wasze ręce. W 2015 roku startujemy z nowym cyklem Biznes coaching, w którym będziemy przedstawiać tematy związane z rozwojem osobistym, a jak zawsze zapraszamy Was do lektury naszych raportów i wywiadów.
Niezwykłe panie, walczące na frontach wojennych, prezentujemy w reportażu „Kobiety za sterami”. O pasji i podążaniu własną ścieżką rozmawiamy z Romą Ligocką, Weroniką Rosati, Katarzyną Bosacką i Hanną Żudziewicz. O intymności z prof. Zbigniewem Izdebskim i Januszem L. Wiśniewskim, a o kobiecym libido w sEKSownym Temacie.
To kobiety są muzami Szymona Brodziaka, który na Festiwalu Filmowym w Cannes zdobył nagrodę dla najlepszego na świecie fotografa czarno-białych zdjęć. Specjalnie dla EksMagazynu zgodził się udostępnić swoje prace w dziale Ekstra Obiektyw.
Zapraszamy także do prenumeraty EksMagazynu (szczegóły w portalu www.eksmagazyn.pl) połączonej z atrakcyjnymi bonusami dla tych Czytelniczek, które się nią zdecydują.
Zachęcamy do lektury!

Anna Chodacka
Joanna Jałowiec
Aneta Zadroga

Poniżej dwie okładki najnowszego wydania EksMagazynu:

Fot. Żaneta Niżnikowska /NM Studio
www.nmstudio.eu
Charakteryzacja: Make-up Artist Dagmara Wróbel
Asystent fotografa: Szymon Fit
Studio: Qbek Studio
www.studiodowynajecia.pl
Produkcja: PressFactory

I okładka:  „Gladiator”
Kostium:  Legio XXI Rapax

II okładka

Garnitur: Pawo
www.pawo.pl
Buty: Domeno
www.domeno.com.pl
Biżuteria męska: Manoki
www.manoki.pl


okladka-26-ikona
okladka-26-ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.