3urodziny_ikona
Redakcja
18/11/2013

Trzy lata EksMagazynu!

Zaczęło się wiosną 2010 roku. Wtedy właśnie w głowach grupki niebojących się nowych wyzwań kobiet narodził się pomysł magazynu dla Pań, w którym będą mogły obejrzeć najprzystojniejszych mężczyzn bez nadmiaru ubrań. Pół roku później świętowaliśmy narodziny EksMagazynu – EKSkluzywnego, EKScentrycznego, momentami EKStrawaganckiego i z całą pewnością najsEKSowniejszego magazynu kobiecego w Polsce

Od tego momentu mijają właśnie trzy lata. W tym czasie na naszych łamach mogłyście podziwiać najlepszych modeli, a także znanych i lubianych mężczyzn świata showbiznesu: Leszka Stanka, Mikołaja Reja, Maćka Jachowskiego, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Radka Majdana, Marcina Kleibera, Filipa Chajzera i wielu wielu innych przystojnych i intrygujących nie tylko ciałem mężczyzn.

Teraz oddajemy w Wasze ręce urodzinowy numer pisma, a na okładce – niespodzianka – mężczyzna, którego wiele z Was pamięta z premierowego numeru – Jacek Bilczyński. Trzy lata temu poznałyście go jako jednego z najbardziej obiecujących modeli, dziś rozbiera się dla EksMagazynu jako najbardziej znany i najprzystojniejszy dietetyk w Polsce, trener i doradca żywieniowy gwiazd.

W tym numerze znajdziecie – jak zwykle – wywiady ze znanymi nazwiskami, reportaże społeczne i raporty naszych najlepszych dziennikarzy, przypomnienie najlepszych okładek i sesji z 2013 roku, bajeczną wyprawę do słonecznej Kalifornii i dziesiątki materiałów, o które pytacie i o które prosicie w listach do Redakcji.

Dziękujemy Wam za kolejny cudowny rok, z okazji 3. urodzin EksMagazynu życząc Wam i sobie: jeszcze przystojniejszych mężczyzn, odważnych sesji, odrobiny szaleństwa na co dzień i wszystkiego, co sprawia nam, Kobietom, przyjemność!


3urodziny_ikona
3urodziny_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (4)

 1. anata 19/11/2013 08:48

  CytujSkomentuj

  TRZY LATKA SZYBKO MINĘŁY TO TAK DUZO I TAK NIEWIELE
  ALE PRZED WAMI JESZCZE KOLEJNE LATA ŚWIETNOŚCI I MNÓSTWO GOŚCI.
  ŻYZĘ TRWANIA NA RYNKU NA WYSOKIEJ POZYCJI
  Z SZEROKĄ OFERTĄ I WE WSPANIAŁEJ KONDYCJI
  BYŚCIE SIĘ NADAL ROZWIJALI
  I WIELU NOWYCH CZYTELNIKÓW ,FANÓW MIELI ;)

 2. Klara83 20/11/2013 13:21

  CytujSkomentuj

  Wspaniałe okładki i super faceci :) Bardzo bardzo mi się podoba, że w każdym numerze jest zupełnie inny typ faceta – ładny, niegrzeczny, blondyn, brunet, młody, dojrzały, rewelacja, nie na jedno kopyto, jak damski Playboy :) Rewelacja i oby nie zabrakło nigdy fajnych facetów, którzy nie tylko wyglądają, ale i mają coś do powiedzenia!

 3. Ewa 20/11/2013 13:25

  CytujSkomentuj

  Radek Majdan, mrrrraaaauuu :) Jak wino, coraz lepiej wygląda :) I ten piękny Leszek Stanek, może jego by panie redakto0rki rozebrały jeszzce raz, co? :>

 4. krysia59 20/11/2013 15:26

  CytujSkomentuj

  trzy lata pracy a jakie piękne okładki nietuzinkowe artykuły GRATULACJE GRATULACJE !!! DLA CAŁEJ REDAKCJI

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.