czterej_pancerni
Już za kilka dni poznacie naszych Pancernych. Dziś przedsmak wakacyjnej sesji / fot. Aneta Zadroga
Dagna Starowieyska
10/07/2011

Czterej pancerni i pies

Są wakacje. Komu kojarzą się one z powtórkami starych dobrych polskich seriali? EksMagazynowi na pewno. Dlatego tym razem proponujemy Wam, drogie Czytelniczki, coś zupełnie innego niż nasze dotychczasowe sesje. Zabieramy Was w podróż do przeszłości. I prezentujemy wariację na temat serialu, który w tym roku obchodzi 45 urodziny – „Czterej pancerni i pies”. Oto backstage z sesji z najnowszego numeru! Już za chwilę w EMPiKach!

Która z Was nie podkochiwała się w Janku, nie śmiała się z uroczego Tomka, nie podziwiała muskulatury Gustlika i nie chciała dać się porwać ciemnookiemu Grzesiowi?

Postanowiłyśmy więc, z okazji lata, dać się ponieść fantazji i zabrać Was do świata prawdziwych mężczyzn. Tym razem nie są mroczni, nie są szaleńcami ani złymi chłopcami.

To uśmiechnięci, dzielni żołnierze. Prawdziwi mężczyźni, tacy, u boku których każda z nas poczułaby się wyjątkowo. No i jest ich czterech.

Do tego mają mundury, z których oczywiście stopniowo ich rozbieramy! Który odpowiada Wam najbardziej? Wybierajcie, zmieniajcie zdanie, podziwiajcie do woli.

Z nami wszystko jest dozwolone! To wakacyjny prezent od EksMagazynu dla Was. Życzymy przyjemnych wrażeń z oglądania i… niczym nieskrępowanych fantazji. Którego z naszych „pancernych” do nich zaprosicie?

Sesja „Czterej pancerni i pies” w najnowszym, V numerze EksMagazynu, do kupienia w salonach EMPiK i tutaj.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na Facebooku. Pomysł i realizacja sesji: Press Factory. Zdjęcia z backstage’u – Aneta Zadroga. Sesję, którą zrealizowała dla nas Anna Ciupryk, a wystylizował Tomek Gąsienica – Józkowy znajdziecie już w poniedziałek w V numerze EksMagazynu!

czterej_pancerni
czterej_pancerni

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.