Easyriderikona
fot. Maciej Grochala
Redakcja
13/11/2012

Dwa lata za nami!

EksMagazyn – jedyny magazyn kobiecy w Polsce rozbierający mężczyzn – obchodził właśnie 2. urodziny! I taki będzie ten numer – urodzinowy i wyjątkowy!

Wiele się w tym czasie wydarzyło, rozmawialiśmy ze znanymi osobami ze świata kina, muzyki, fotografii, przez nasze strony przewinęły się dziesiątki nazwisk, setki zdjęć, a co najważniejsze – najprzystojniejsi mężczyźni w Polsce, którzy – specjalnie dla Czytelniczek EksMagazynu – zdecydowali się zrzucić z siebie ubrania.

2. urodziny uczciliśmy wspólnie z Czytelnikami w Operze Krakowskiej. Co się działo podczas Gali, przeczytacie w obecnym wydaniu. My zaś chcemy zadedykować ten nieco inny niż pozostałe, urodzinowy numer… wszystkim kobietom!

13. numer EksMagazynu to przede wszystkim kampania Piękne (Nie)Doskonałe – dwie sesje zdjęciowe z udziałem sześciu zjawiskowych kobiet: Natalii Partyki, Katarzyny Piekart, Aldony Plewińskiej, Odety Moro-Figurskiej i Ilony Felicjańskiej oraz Anny Gzyry. Sesje, za pośrednictwem których chcemy powiedzieć: nie uznajemy nienaturalnych barier, nie wykluczamy nikogo ze względu na jego fizyczność, błędy, które popełnia czy sytuacje, w których stawia go życie, a z którymi nie radzi sobie tak, jak oczekuje tego od niego otoczenie.

fot. Łukasz Marciniak/NM Studio

Piękne (Nie)Doskonałe vol. 1

Modelki: Natalia Partyka, Odeta Moro Figurska, Anna Gzyra
Model: Ryszard Rembiszewski

Produkcja: Żaneta Niżnikowska NM Studio www.nmstudio.eu
Zdjęcia: Łukasz Marciniak / NM Studio
Make up na planie: Agnieszka Patrycja Rudzińska
Stylizacje: Zuza Sowińska – Bania
Biżuteria Natalii Partyki: Impressimo
Make up i włosy: Fabryka Marzeń
Sukienki: Maciej Zień
Garnitur Ryszarda Rembiszewskiego: Andre Grand
Serdecznie dziękujemy za pomoc przy realizacji sesji: biżuterii Impressimo, firmie Eco Car, salonowi Fabryka Marzeń, Maciejowi Zieniowi oraz Andre Grand.

fot. Weronika Kosińska

Piękne (Nie)Doskonałe vol. 2
Modelki: Katarzyna Piekart, Aldona Plewińska, Ilona Felicjańska
Model: Ryszard Rembiszewski
Zdjęcia: Weronika Kosińska
Make up: Wojciech Kozub / FluX Art Group
Włosy: Salon ROMAN
Biżuteria: by Dziubeka
Sukienki: Maciej Zień, I.CON
Garnitur Ryszarda Rembiszewskiego: Andre Grand
Partner sesji: Grodzka9 SPA
Wideo: Patryk Dobrowolski
Sesję wsparli: Grodzka9 SPA, Restauracja Chłopskie Jadło w Krakowie, FluX Art Group, salon fryzjerski ROMAN, Maciej Zień, I.CON, salon odzieży męskiej Andre Grand, biżuteria by Dziubeka.

W pierwszym numerze 2012 roku do rozbieranej męskiej sesji zaprosiłyśmy Dawida Ożoga – niepełnosprawnego mężczyznę. Pokazałyśmy, że przystojny i interesujący mężczyzna to po prostu… przystojny i interesujący mężczyzna, a ułomność fizyczna nie jest czymś, co definiuje atrakcyjność. Dziś – mówimy podobnie, tyle, że o kobietach i również do kobiet. Jesteśmy, tak my, jak i nasze Czytelniczki, jak bohaterki naszych sesji: jesteśmy kobiece niepowtarzalne, piękne i z całą pewnością (nie)doskonałe. I to właśnie czyni nas wyjątkowymi!

Poniżej prezentujemy Wam dwie sesje zrealizowane pod wspólnym tytułem Piękne (Nie)Doskonałe.

Pierwsze zdjęcia wykonał Łukasz Marciniak z warszawskiego NM Studio.

A drugą sesję wykonała Weronika Kosińska


Życzymy Wam przyjemnych wrażeń z lektury urodzinowego numeru EksMagazynu. A te zapewni Bartek Nowak – nasze najnowsze, zmysłowe odkrycie! Poniżej kilka kadrów autorstwa Macieja Grochali – cały edytorial znajdziecie w najnowszym EksMagazynie – już w sprzedaży!


Easyriderikona
Easyriderikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Olga 05/12/2012 00:38

    CytujSkomentuj

    Ajjjj:) Jaki wspaniały mężczyzna i jaki wspaniały motocykl:))) Jestem za:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.