Damian_Janikowski
Redakcja
15/01/2014

EKScytującego 2014 roku!

Miesiąc temu świętowaliśmy nasze 3. urodziny w KIJÓW.CENTRUM. Było to wyjątkowe święto. Po pierwsze dlatego, że w tę wyjątkową Andrzejkową Noc bawiło się z nami ponad tysiąc naszych wspaniałych Czytelniczek, dla których tworzymy EksMagazyn

Po drugie, dlatego, że była to największa impreza charytatywna w Krakowa i najsEKSowniejszy wieczór w Polsce w ubiegłym roku. Po trzecie, dlatego, że po raz pierwszy w Polsce, z powodzeniem, udało nam się zorganizować aukcję kawalerów. Po czwarte, dlatego, że Gala Hollywood Glam Night była imprezą charytatywną i bawiąc się, mogliśmy pomóc. Po piąte dlatego, że udało nam się zebrać pieniądze na pomoc tym, dla których los okazał się mniej łaskawy – dzieciom ulicy w Limie, stolicy Peru, gdzie Polak, Jacek Klisowski walczy z nędzą i nieszczęściem najbardziej bezbronnych. Za to wszystko serdecznie dziękujemy! Wam – że byliście z nami i naszym Partnerom, że wspólnymi siłami udało nam się zrobić tak wyjątkową rzecz!

Rozpoczynamy nowy, 2014 rok. Z nowymi planami, celami, setkami pomysłów i kolejką najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce do naszej okładki. Każda sesja powstaje z myślą o Was. Po to, żeby w każdym numerze pokazać Wam fascynującego mężczyznę, którym można nie tylko nacieszyć oko, ale który również porwałby nas rozmową, zachwycił umiejętnościami i zaciekawił pasjami. Takich właśnie mężczyzn będziemy Wam, Drogie Czytelniczki, prezentować w kolejnych numerach EksMagazynu.

Obiecujemy Wam, że nie zabraknie też wywiadów z Ekscytującymi kobietami, poruszających tematów społecznych, barwnych sesji modowych i wszystkiego, czego oczekujecie od kobiecego magazynu na najwyższym poziomie! Nasze zadanie na 2014 rok to postarać się sprostać Waszym oczekiwaniom!

Życzymy Wam mnóstwa przyjemności, Ekscytujących chwil, EKStrawaganckich wypraw w nieznane, sEKSownych mężczyzn (o takiej definicji sEKSowności, jaką każda z Was ma w głowie), EKStra imprez oraz wszystkiego, czego tylko odważycie się zapragnąć!

I już mamy pierwszą gorącą niespodziankę na Nowy Rok!

Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jaki ma plan na życie i karierę sportową, za co kocha Wrocław i co ceni w kobietach. Bohater okładkowej sesji EksMagazynu – „Szybki i wściekły” Damian Janikowski jest jedną z mocnych stron najnowszego, 20. numeru EksMagazynu – specjalnie na życzenie naszych Czytelniczek! Jaki jest sekret jego wspaniałej kondycji, którą możemy podziwiać na zdjęciach? – Na zgrupowaniu mam trzy treningi dziennie po 2 godziny i zdecydowanie jest to wysiłek ekstremalny. Ale ludzie chodzą do pracy na 12 godzin, wracają do domu i też są zmęczeni. W tym momencie jestem w drodze na zimowe zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, gdzie będziemy mieć dużo, nawet nie chodzenia, a biegania po górach, ćwiczeń siłowych i techniki na macie. Trening zapaśnika to może być zarówno bieganie, jak i pływanie, jazda czy bieg na nartach. Gramy dużo w tenisa, rozciągamy się, mamy sporo zajęć z akrobatyki, czyli wywijamy salta (śmiech). Zapaśnik musi być sprawny i zwinny na macie, musi być wszechstronnie przygotowany. Łączymy wszystkie elementy w całość i tak powstaje dobry zapaśnik - mówi Damian.

Damian Janikowski w sesjo okładkowej dla EksMagazynu! Fot. Beata Synkiewicz/ miejsce wykonania sesji: Tor kartingowy Powerkart w Krakowie

Damian_Janikowski
Damian_Janikowski

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 16/02/2014 16:32

    CytujSkomentuj

    piekna okładka okładka

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.