ikonatotoszko
Mariusz Totoszko jako Do Juan/fot. Pięknogfaria
Redakcja
09/03/2012

IX numer już w sprzedaży!

W marcowo – kwietniowym numerze, który w Dniu Kobiet pojawił się w sprzedaży, przygotował wyjątkową sesję zdjęciową. I tym razem pokazał dwóch mężczyzn

Specjalnie dla Czytelniczek w rolę kochanka wszech czasów Don Juana De Marco wcielił się znany piosenkarz, wokalista zespołu Volver – Mariusz Totoszko.

- Marzec to miesiąc należący do kobiet. Mamy więc coś wyjątkowego z tej okazji. Wywiady z kilkoma wspaniałymi mężczyznami – tak różnymi i tak różnie pokazanymi, jak różne są gusta i fantazje naszych czytelniczek. Nasza główna gwiazda to Mariusz Totoszko, wokalista zespołu Volver, który specjalnie dla czytelniczek EksMagazynu wystąpił w niezwykle zmysłowej sesji, w której wcielił się w postać filmowego uwodziciela Don Juana de Marco. Redakcja jest zachwycona Mariuszem, ciekawe jesteśmy reakcji czytelniczek – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu.

Mariusz o swojej pierwszej rozbieranej sesji do damskiej wersji Playboy’a: Nie było to łatwe zadanie. Bywam chwilami wstydliwy i jestem przyzwyczajony, że ogląda mnie rozebranego jedna kobieta. Przełamać tę barierę dla mnie było nie łatwo. Dla mnie i dla niej. Na sesji rozbierałem się przed kilkoma kobietami, to one, wraz z moją narzeczoną zadbały genialnie o komfort pracy (śmiech).

Od Redakcji:
Marzec to miesiąc należący do Pań. Mamy więc coś wyjątkowego z tej okazji. Kilku wspaniałych mężczyzn – tak różnych i tak różnie pokazanych, jak różne są gusta i fantazje naszych Czytelniczek.

Na dobry początek prezentujemy Janusza Radka z jego nową, wyjątkową płytą i nowym, zaskakującym wyglądem. Jesteśmy na tak! Zaraz za nim rozbieramy właściciela jednego z najpiękniejszych męskich ciał w tym kraju – Pawła Młynarczyka – wygląda i tańczy tak, że niejedną z nas przyprawia o szybsze bicie serca.

Co jeszcze. Mamy dla Was Macieja Zienia i prawdziwą ikonę fotografii – Tomasza Gudzowatego. A na deser nasza główna gwiazda – Mariusz Totoszko, wokalista zespołu Volver, który specjalnie dla Was wystąpił w niezwykle zmysłowej sesji, w której wcielił się w postać filmowego uwodziciela Don Juana de Marco… Same oceńcie, jak Mariusz wpada w roli najwspanialszego kochanka wszechczasów.

Wspaniałe zdjęcia Don Juana wykonała Pięknografia: Asida Turawa i Radek Rędzikowski. Stylizował i wizażem zajął się Wojtek Kozub. Pawła Młynarczyka sfotografował Dariusz Stawski. Zdjęcia okładkowe do płyty DVD Jacka Bilczyńskiego zaś to dzieło Michała Wilczka.


ikonatotoszko
ikonatotoszko

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 21/03/2012 19:38

    CytujSkomentuj

    mam już nowy numer bardzo mi się podoba gratulacje dla redakcji

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.