JB_okladka
James Dean w nowym wydaniu, czyli Jacek Bilczyński. Fot. Maciej Grochala
Redakcja
15/11/2011

Już jest! VII numer EksMagazynu!

Niedawno świętowaliśmy pierwsze urodziny EksMagazynu. Kto był z nami, wie, że działo się dużo i EKScytująco, kto nie miał okazji – niech sprawdzi w relacji, że EksMagazyn jest w tym momencie niewątpliwie najgorętszym pismem dla kobiet w Polsce. O roku naszej działalności najlepiej opowiedzą wydarzenia, artykuły i zdjęcia. I numer, który właśnie oddajemy w Wasze ręce

Ważny temat to w tym numerze historie osób, które „pewnego dnia wyszły z domu i do niego nie wróciły”. Starałyśmy się pokazać, jak wygląda życie bliskich tych, którzy zaginęli.

W specjalnym urodzinowym wydaniu mamy dla Was również kilka specjalnych wywiadów: ekskluzywną rozmowę z Ditą Von Teese – królową burleski, rozmowę z Anją Rubik, opowieść Tomka Michniewicza – czyli współczesnego poszukiwacza skarbów.

Zaglądamy za kulisy teatru, a także do sypialni… Wraz z bohaterami reportażu „Zapatrzeni” poznamy fantazje tych, którzy podczas miłosnych uniesień zmysłu wzroku potrzebują bardziej niż jakiegokolwiek innego…

Pierwsze urodziny to czas podsumowań. A to już czysta przyjemność! Przez 12 miesięcy, pokazałyśmy Wam, Drogie Czytelniczki, kilkunastu przystojnych, fascynujących mężczyzn, którzy wcielili się, specjalnie dla Was, w kuszące role amantów, awanturników, pociągających złoczyńców, uroczych złych chłopców, odkrywając przy tym w subtelny i jednocześnie niezwykle zmysłowy sposób swoje piękne ciała. Teraz macie okazję przypomnieć sobie EksMagazynowych Mężczyzn jeszcze raz.

Co więcej, specjalnie dla Was, odpowiadając na Wasze prośby i sugestie, prezentujemy kolejne wcielenie Jacka Bilczyńskiego – naszego pamiętnego Upiora w Operze, laureata plebiscytu Mężczyzna EksMagazynu, który tym razem pojawia się jako „American Boy”, z całą pewnością wyciągnięty wprost z fantazji niejednej z nas… A zatem – dziękujemy Wam za pierwszy rok i życzymy niesamowicie przyjemnych wrażeń z naszego podsumowania! Obiecujemy zapewniać je Wam również w kolejnych numerach! A teraz – oddajemy Was w ręce Waszych fantazji – z naszym EksMagazynowym wcieleniem „Buntownika bez powodu”.

Wspaniałe zdjęcia, które możecie oglądać w VII numerze EksMagazynu wykonał Maciej Grochala. W stylizacji pomagał nam Tomek Gąsienica – Józkowy, za co Redakcja bardzo dziękuje! Podczas sesji asystowali zaprzyjaźnieni z EksMagazynem Sebastian i Radek – Redakcja również serdecznie dziękuje za pomoc.

Magazyn od dziś jest do kupienia w Empikach w całej Polsce, salonach Kolportera w Krakowie i Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym tutaj.

Z OKAZJI URODZIN MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ! DO VII NUMERU EKSMAGAZYNU DOŁĄCZAMY SPECJALNĄ WKŁADKĘ „ŻYCIE W STYLU FIT”, GDZIE ZNAJDZIECIE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DIETY, AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, PYSZNE I ZDROWE PRZEPISY ORAZ PORADY ŻYWIENIOWE!

Wkładka dołączona jest do każdego numeru EksMagazynu. Kupując EksMagazyn (zarówno wydanie papierowe, jak i internetowe) wkładkę otrzymujecie od nas w prezencie!


Partnerem merytorycznym wkładki jest Jacek Bilczyński, który nie tylko jest właścicielem najlepszego ciała w Polsce, ale również zajmuje się dietetyką, fizjoterapią i treningami personalnymi. Partnerami wkładki zostali: Wasa, Dermiss Akademia Urody, Infinity Fitness oraz Amariss Medical SPA.

JB_okladka
JB_okladka

Komentarze Dodaj komentarz (3)

 1. krysia59 19/11/2011 11:19

  CytujSkomentuj

  już mam nowy numer GRATULACJE dla redakcji !!!

 2. Iza 20/11/2011 23:12

  CytujSkomentuj

  bardzo smakowity pan;)

 3. Elwira 01/12/2011 23:24

  CytujSkomentuj

  Piękny numer;) A najlepsze w nim to, że są tu WSZYSCY faceci – nie wiedziałam, że tylu super mężczyzn w Polsce istnieje! Mój faworyt – Szymon z Fight Clubu – sama zmysłowość!!!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.