kurowski_ikona2
Fot. Rafał Woźniak
Aneta Zadroga
03/08/2014

Niech lato będzie FIT!

23. numer EksMagazynu już w sprzedaży! Na wakacje zabierzcie ze sobą mnóstwo ciekawych tekstów, wywiadów i reportaży oraz przystojnego Krystiana Kurowskiego, który na potrzeby naszej okładkowej sesji wcielił się w Agenta 007. Wszystko to, w drukowanym wydaniu pisma, które – Drogie Czytelniczki – z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce

Co najmniej tak fit, jak Jacek Bilczyński, którego 2. książkę „FIT od Kuchni” wraz z poprzednim wydaniem EksMagazynu wykupiłyście, Drogie Czytelniczki, w całym nakładzie! Byłyście z nami również podczas dwóch ogromnych imprez premierowych książki, za co Wam bardzo dziękujemy, a w dowód wdzięczności – umieszczamy obszerne relacje w tych wydarzeń, które miały miejsce w Warszawie i Krakowie.

Na wakacje mamy dla Was EKSkluzywny wywiad z jednym z najpopularniejszych obecnie aktorów na świecie – Benedictem Cumberbatchem! Nasi dziennikarze przepytują też dla Was Jacka Cygana, Stana Borysa, Grażynę Szapołowską i Hannę Bakułę!
A ponieważ zawsze szukamy nowych wyzwań i ciekawych rozmówców i nieobce są nam karkołomne pomysły, na które wcześniej nikt nie wpadł, postanowiłyśmy w tym numerze spróbować porozmawiać… ze zwierzętami! Na początek – żubr. Ten z „Żubrów online”! Mamy nadzieję, że ten eksperyment przypadnie Wam do gustu, zdradzimy tylko, że żubr tak zafascynował Redakcję, iż pojawiło się już kilkanaście kolejnych zwierzęcych kandydatur do rozmów w kolejnych wydaniach!
Czekamy zatem na Wasze wrażenia.
Na letnie miesiące mamy dla Was kilka raportów społecznych poruszających problemy, które dotykają nas każdego dnia, a także lubiany coraz bardziej dział „Zdrowie i Uroda” z kolejnymi poradami, o które prosicie w mailach do Redakcji.
Pozostaje nam jedynie życzyć Wam przyjemnej lektury, wspaniałych wrażeń z naszej okładkowej sesji, w której „na warsztat” EksMagazynowy wzięłyśmy tym razem Jamesa Bonda i zapewnić, że jesienią powrócimy do Was z kolejnymi niespodziankami!
Fot. Emil Kołodziej

Fot. Rafał Woźniak

Fot. Emil Kołodziej


Model: Krystian Kurowski

Stylizacja: GaGa Studio

Produkcja: PressFactory

Garnitur i koszula: Lavard / www.lavard.pl

Buty: NIK / www.nik.com.pl

Bielizna: Cornette / www.sklep.cornette.pl

Gadżety szpiegowskie: Spy Shop / www.spyshop.pl

Dziękujemy klubowi Burlesque (ul. Św. Jana 1) w Krakowie za pomoc w realizacji sesji - www.burlesqueclub.eu.

kurowski_ikona2
kurowski_ikona2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.