nr16_okladka_fot.NMStudio
Aneta Zadroga
10/05/2013

Rockowa majówka!

Tylu przystojnych i interesujących mężczyzn w jednym numerze EksMagazynu jeszcze nie było! Na tegoroczną majówkę i początek lata mamy dla Was same przyjemności i niespodzianki

Zaczniemy od niespodzianki FIT! Tylko z tym numerem EksMagazynu czeka na Was wyjątkowa książka – „FIT jest sexy!” – lifestylowy przewodnik po zdrowym stylu życia. Autor, dobrze Wam znany Jacek Bilczyński, zdradza w niej tajemnicę zdrowego, seksownego i przede wszystkim przyjemnego stylu życia. Jest co poczytać i na co popatrzeć, zapewniamy!

Fot. Michał Wilczek, garnitur i koszula: Andre Grand, zegarek: Gino Rossi

Jacek gości również na łamach naszego magazynu, jako jeden z bohaterów. Obok niego – najprzystojniejszy polityk w naszym kraju – Wojciech Olejniczak i najbardziej znany bramkarz – Radek Majdan z czterema kolegami z zespołu rockowego – wszyscy zdecydowali się zrzucić nieco ubrań specjalnie dla Czytelniczek EksMagazynu!

Fot. NM Studio/Łukasz Marciniak, Produkcja: NM Studio/Żaneta Niżnikowska, Buty: Comodo E Sano, kabura: Gawor&Bergel

Na deser zaś kolejny przystojny mężczyzna – Michał Gronowski w obiektywie NM Studio.

fot. Żaneta Niżnikowska/NM Studio

Nie zabraknie też kobiet. Posłanka Anna Grodzka opowie o zmaganiach kobiet z polityką, wokalistka i filmowiec Marysia Sadowska o społecznym zaangażowaniu, bizneswoman Katarzyna Niezgoda o spełnieniu zawodowym, a Dorota Krząstek o kobiecości na kierowniczym stanowisku. Poruszamy też temat seks surogatek, seksualnych inspiracji literaturą erotyczną i stalkerów – zjawiska nadal zbyt często ignorowanego, a coraz bardziej powszechnego i… niebezpiecznego. Do tego nowinki ze świata mody i nieco pysznego, zdrowego jedzenia!

Zapraszamy do lektury i życzymy miłego majówkowania z najnowszym EksMagazynem!

nr16_okladka_fot.NMStudio
nr16_okladka_fot.NMStudio

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. ala 12/05/2013 05:51

    CytujSkomentuj

    pięknie!

  2. mika 12/05/2013 05:55

    CytujSkomentuj

    Radek Majdan suuuper!!!! Jacek – hm, trochę zbyt doskonały jak na zwykłego śmiertelnika/śmiertelniczkę;) A ten trzeci pan jak dla mnie za słodki… Ale Radek – jeszcze raz – wow!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.