kleiber_ikona_wpiswrzesien
fot. Żaneta Niżnikowska/NM Studio
Aneta Zadroga
14/09/2013

sEKSowna Jesień z EksMagazynem!

Wstępniak ten, a zwłaszcza jego początek, dedykuję specjalnie jednemu z naszych bohaterów – Michałowi Rusinkowi, popełniając przekornie jedno z bardzo krytykowanych przez niego przestępstw językowych, czyli rozpoczynając korespondencję z Wami, Drogie Czytelniczki, słowem „witam”

Ale EksMagazyn słynie nieco z przekory i poruszania tematów, które nie każdy chce poruszać, dlatego też postanowiłam narazić się nieco mężczyźnie, który o słowie tak pisanym, jak mówionym, wie więcej niż większość z nas. Ale to jedynie przekorne „narażenie się”, które traktuję jako wstęp i delikatną prowokację do merytorycznej dyskusji, nie tylko o języku polskim – taką przynajmniej pozostaje mi mieć nadzieję.

Nie narażę się za to Tomaszowi Raczkowi (tym razem) zachęcając Was do przeczytania wywiadu z tym wyjątkowym bohaterem – jednym z najlepszych redaktorów, jakich znam, miłośnikiem kina, mężczyzną, który stworzył markę Playboy’a w Polsce i gorącemu zwolennikowi nowych technologii, a także przeciwnikowi chamstwa w sieci – jak przyznaje w rozmowie z Anną Chodacką.

fot. Żaneta Niżnikowska/NM Studio

Z tym ostatnim z całą pewnością nieraz miał do czynienia nasz trzeci bohater – Filip Chajzer. Młody, charyzmatyczny reporter, który w poszukiwaniu dobrego materiału nie cofnie się przed żadnym niebezpieczeństwem, i bez wahania wbiegnie w „paszczę lwa” – o czym opowiada Joannie Jałowiec w najdynamiczniejszym wywiadzie tego numeru.

fot. Łukasz Marciniak/NM Studio

Filip Chajzer nie tylko może pochwalić się energią, reporterską odwagą i pomysłowością, ale także zamiłowaniem do amerykańskiego footballu, które to zamiłowanie stało się inspiracją jednej z naszych sesji! Poza Filipem wystąpili w niej zawodnicy Warsaw Eagles i wspaniałe cheerleadreki z Bell Arto Cheerleaders! Jest co poczytać i na co popatrzeć, tym bardziej, że w „EKStra Obiektywie” prezentujemy Wam kolejnego wspaniałego, rozebranego mężczyznę – Piotra Spyrę. A na okładce – wisienka na torcie, czyli jeden z najseksowniejszych muzyków w Polsce – Marcin Kleiber!


fot. Łukasz Marciniak/NM Studio, produkcja: Żaneta Niżnikowska/NM Studio

Dlatego też, nie narażając się już na pewno żadnej z Was, Drogie Czytelniczki, mam przyjemność zaprosić do lektury 18. numeru EksMagazynu – najgorętszego pisma tegorocznej jesieni! Żeby się o tym przekonać, wystarczy przerzucić kilka kolejnych stron!

Przyjemnej i inspirującej lektury!

kleiber_ikona_wpiswrzesien
kleiber_ikona_wpiswrzesien

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.