sciganikona
Redakcja
13/03/2013

sEKSowna Wiosna z EksMagazynem!

Mamy taką małą EksMagazynową tradycję, że wiosnę zawsze witamy gorąco i wspólnie z naszymi Czytelniczkami. Nie inaczej będzie i w tym roku. Wiosna 2013 będzie sEKSowna i uwodzicielska, pełna wdzięku, uroku i powabu – jak każda kobieta, która ma trochę czasu i znajdzie w sobie siłę, żeby te cechy odkryć

I właśnie do tego chciałybyśmy na wiosnę zachęcić nasze Czytelniczki.

Żeby znalazły dla siebie chwilę – na spacer, ćwiczenia, poprawę wyglądu, a przede wszystkim samopoczucia, wędrówkę po sklepach w poszukiwaniu afrodyzjaków na seksowną kolację z wymarzonym mężczyzną, na wizytę w SPA i dobrym salonie fryzjerskim, na wyprawę z koleżankami na szaloną imprezę do białego rana, a także na relaks.

fot. Michał Łepecki


Relaks przy lekturze rozmowy z Anną Treter – kobietą spełnioną, Magdą Schejbal – kobietą spełniającą się, odrobinę refleksji przy naszych reportażach dotykających tym razem zjawiska samotnego macierzyństwa z wyboru czy pracy za śmiesznie małe pieniądze – często z braku jakiegokolwiek wyboru.

fot. Piękongrafia


Zapraszamy Was na szaloną wycieczkę do odległych i tajemniczych Chin, w świat bajkowych zdjęć Alicji Reczek, do gorących i pachnących świeżo parzoną kawą i przyprawami Włoch, do których zbierze nas niezwykła kobieta – Justyna Czekaj-Grochowska. A na deser, zabierzemy Was w pełną przygód i zmysłowości wyprawę w towarzystwie jednego z najbardziej apetycznych mężczyzn z Polsce – Jakuba Jasińskiego, który jest naszym wiosennym Mężczyzną EksMagazynu!

fot. uczestnicy warsztatów organizowanych przez Alicję Reczek

sciganikona
sciganikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. krysia59 05/04/2013 06:24

    CytujSkomentuj

    piękne zdjęcia ciekawe artykuły polecam do czytania

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.