jb_ikona
Dagna Starowieyska
10/11/2011

Seksowny do granic przyzwoitości!

Taki był James Dean i taki będzie Jacek Bilczyński w najnowszym wydaniu EksMagazynu! Oto, jak powstawała sesja inspirowana filmem „Buntownik bez powodu”, którą za kilka dni zaprezentujemy Wam w VII numerze EksMagazynu!

James Dean wystąpił tylko w trzech filmach, lecz miejsce, jakie zajął w historii kina, trudno porównać z pozycją jakiegokolwiek innego aktora.

Stał się legendą już za życia. Trzy role, w które wcielił się w swoim 24-letnim życiu, przyniosły mu uwielbienie, podziw i niezwykłą popularność.

Niegrzeczny chłopiec, buntownik, targany skrajnymi emocjami młody mężczyzna, pociągający swoim charakterem i urokiem osobistym, do dziś budzi zachwyt widzów. Pewnym więc było, że i my sięgniemy po „Buntownika bez powodu”, prezentując tę postać w nowej, zmysłowej odsłonie.

Oto jak powstawała sesja, której bohaterem jest wariacja na temat jednej z najseksowniejszych postaci w kinie – oto Jim Stark w EksMagazynowym wydaniu.

Zachwyćcie się buntownikiem jeszcze raz – takiego z pewnością jeszcze nie widziałyście! Już za kilka dni w Empikach nowy numer EksMagazynu!

jb_ikona
jb_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (3)

 1. Ola 10/11/2011 12:19

  CytujSkomentuj

  Jakie smakowite zdjęcia! Pojawić się na planie takiej sesji – to dopiero frajda;) zazdroszczę wszystkim pracującym na tych zdjęciach;)))

 2. Madzia 10/11/2011 12:21

  CytujSkomentuj

  ah, ten pan powinien częściej się uśmiechać!!! to uśmiechnięte zdjęcie jest naj naj naj!!!

 3. BlackVelvetin 10/11/2011 14:01

  CytujSkomentuj

  100 procent testosteronu.Nie jakiś tam napakowany paker,tylko pięknie wyrzeźbiony mężczyzna,który z pewnością ciężko pracuje by taki wygląd osiągnąć.I co prawda to prawda…z uśmiechem jeszcze bardziej mu do twarzy…James Dean może nie miał takich mięśni i miał „swój urok” ale to był James …a ten Pan,powiedziałabym: Ten Pan …To jest Jack naszych czasów;)
  Gratujuje wilku.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.