sesjaikona
Redakcja
07/05/2012

X numer EksMagazynu!

„Piłka jest okrągła i dopóki jest w grze, nic nie jest przesądzone” – zwykł mawiać Kazimierz Górski – najwspanialszy trener w historii polskiej reprezentacji. EksMagazyn „gra” dla Was już 10. numer i mamy nadzieję, że z miesiąca na miesiąc stajecie się coraz większymi fankami uprawianego przez nas sportu, który polega na… rozbieraniu dla Was przystojnych mężczyzn! Nowy numer już 10 maja w Empikach!

Tak, drogie Panie, czy Wam się to podoba czy nie (nam się bardzo podoba), czeka nas miesięczna footballowa gorączka! Dziewięciu na dziesięciu mężczyzn zniknie Wam z pola widzenia na kilka tygodni, możecie w tym czasie zgłębić tajniki piłki nożnej i kibicować ze swoimi partnerami, możecie wraz z koleżankami narzekać na bezużyteczność Waszych brzydszych połówek, spędzając czas na zakupach czy babskich pogaduchach, albo możecie wybrać trzecią, naszym zdaniem najlepszą drogę – zająć się podziwianiem naszych EksMagazynowych mężczyzn, a na ekrany telewizorów zerkać tylko po to, żeby zdecydować, która z europejskich reprezentacji zasługuje na tytuł najlepszej na naszym kontynencie, nawet nie koniecznie pod względem umiejętności piłkarskich.

Bądźmy szczere – nie musimy przepadać za footballem, nie musimy nawet zdawać sobie sprawy, kiedy jest spalony, a kiedy sędzia powinien podyktować rzut rożny, żeby piłka nożna wydała się interesująca. Dwudziestu dwóch przystojnych, wysportowanych panów – szczególnie interesujące są momenty końcowe spotkania, kiedy piłkarze wymieniają się koszulkami (naszym zdaniem, mogliby to robić na początku meczu, w przerwie, a najlepiej grać bez nich), duch rywalizacji i oczywiście polska drużyna, za którą trzymamy kciuki. Trener Franciszek Smuda wierzy, że naszym piłkarzom pójdzie dobrze, trzymamy go za słowo. I zapraszamy do lektury – nie tylko miłośniczki piłki nożnej, ale przede wszystkim koneserki pięknych męskich ciał. Tych życzymy i Wam i sobie – na boiskach w Polsce i na Ukrainie i – oczywiście – dwóch zmysłowych panów prezentujemy na dobry początek lata na naszych EksMagazynowych stronach!

Ray Tango (Sylvester Stallone) to elegancki policjant intelektualista, noszący drogie garnitury. Postrzelony Gabriel Cash (Kurt Russell) jest jego przeciwieństwem. Łączy ich tylko jedno – są najlepsi w tym co robią, a najwięcej czasu zabiera im walka z mafijnymi szefami narkotykowych karteli. Wskutek podstępu obaj policjanci trafiają w zasadzkę i kończą w więzieniu, gdzie – według planu przestępców, mają zginąć. Ale udaje im się brawurowo uciec i oczywiście odpowiednio rozprawić się z ludźmi, którzy wrobili ich w morderstwo. W tym numerze przedstawiamy Wam dwóch przystojniaków, którzy są w stanie zachwycić każdą kobietę. Redakcja EksMagazynu z niesfornymi Tango i Cashem ma jednak spory problem – nie możemy zdecydować, który z nich bardziej nam się podoba…

Sesja główna EksMagazynu:

Foto: Asida Turawa, Radosław Rędzikowski/Pięknografia
Modele: Marcin Stachniak (Tango), Mikołaj Poczta (Cash)
Stylizacja, mua: Wojciech Kozub/FluX Art Group
Koncepcja i realizacja sesji: Press Factory

Dziękujemy hotelowi Leśne SPA, w którym odbyła się sesja, jak również Perfect Group Versace Collection (Galeria Krakowska, ul Pawia 5, Kraków) za udostępnienie ubrań oraz sklepowi marki Görtz (Galeria Krakowska, ul Pawia 5, Kraków) za wypożyczenie butów na potrzeby sesji.

sesjaikona
sesjaikona

Komentarze Dodaj komentarz (3)

 1. wroblak 07/05/2012 10:25

  CytujSkomentuj

  Nie moge się doczekac, kiedy dorwe go w swoje ręce.Kazdy numer jest coraz lepszy:)

 2. Irka 16/05/2012 22:09

  CytujSkomentuj

  Jacy piękni panowie w środku:) !!! zwłaszcza zdjęcia pod prysznicem, bomba, szkoda, że tylko dwa!

 3. krysia59 18/05/2012 18:20

  CytujSkomentuj

  mam już nowy numer gratulacje dla redakcji a zdjecia piękne

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.