seksikonanowe123
Ela Makos
05/02/2016

Zaszalej w łóżku

Sposobów na podgrzanie atmosfery w łóżku jest wiele. Raz po raz powraca jednak myśl o tym, by podczas igraszek wcielić się w rolę kogoś zupełnie innego

Zachwycić partnera może nie tylko seksowna koronkowa bielizna wybrana specjalnie dla niego, ale także strój policjantki czy pokojówki. Dla wielu to właśnie przebieranki są bardzo dobrą odskocznią od pojawiającej się rutyny.

Sklepy erotyczne oferują nam pełną gamę artykułów do tego przeznaczonych. Absolutnym hitem są stroje wspomnianych policjantek, pokojówek czy też pielęgniarek. Kuszą one swoim wyglądem i są zdecydowanym standardem, jeżeli chodzi o tego rodzaju zabawy. Stewardessa czy króliczek także mogą zdziałać cuda i sprawić, że znacznie urozmaicimy swoje życie seksualne.

Po stroje zgłaszają się nie tylko panie, które chcą zrobić tym samym przyjemność swoim partnerom, ale także panowie. Przychodzą oni, by znaleźć idealny strój dla swojej kobiety. Ci, których partnerki są bardziej dominujące, często decydują się na przykład na stroje policjantek. Panie z kolei w wielu przypadkach sięgają po kostium pokojówki. Dla kobiet zazwyczaj wybierane są stroje lekkie, zrobione z delikatnych tkanin. Panowie mogą się natomiast zaopatrzyć w podobne przebranie. W tym wypadku przeważają jednak skórzane i lateksowe kostiumy.

Warto zauważyć, że w sklepach erotycznych sprzedawane są stroje właściwie w każdym rozmiarze. Nie należy się przy tym denerwować, że nie znajdziemy nic, co byłoby odpowiednie dla naszej sylwetki. Branża erotyczna działa bardzo prężnie, więc znalezienie wymarzonego stroju dla siebie lub partnera nie stanowi teraz żadnego problemu. Pozostało zatem zastanowić się, w jaką role chcesz się wcielić wieczorem i ruszyć na poszukiwania idealnego kostiumu.

Źródło: Newsrm.tv

seksikonanowe123
seksikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.