NY-IT4
Julia Nieznalska
07/11/2019

4 PORY SUKCESU: Inga Tymińska: Konsekwentnie dążę do celu!

Inga Tymińska to niezwykle silna wewnętrznie osobowość, której słowa będą dla nas świetnym drogowskazem w biznesowej drodze do sukcesu.

Ta Bohaterka Akcji „4 PORY SUKCESU” to Kobieta spełniona we wszelkich dziedzinach życia: Szczęśliwa prywatnie, dzięki rodzinie, dla której zawsze ma czas i uwagę oraz usatysfakcjonowana zawodowo, ponieważ, jak twierdzi, stara się ciągle rozwijać, poznawać nowości, tak dla siebie, jak i klientów firmy. Inga Tymińska to niezwykle silna wewnętrznie osobowość, której słowa będą dla nas świetnym drogowskazem w biznesowej drodze do sukcesu.

INGA TYMIŃSKA

Prezes Zarządu i Partner Zarządzający EDUBROKER Sp. z o.o. W swej pracy zajmuje się usługami szkoleniowymi, HR oraz doradztwem nastawionym na działanie długofalowe z Klientem.

O swojej pracy mówi:

Jesteśmy zwolennikami ewolucyjnego podejścia, zmiany wdrażamy stopniowo i za każdym razem zależy nam na wypracowaniu optymalnego modelu komunikacji. Cały czas jesteśmy też blisko rynku szkoleniowego, poznajemy nowinki szkoleniowe i stale monitorujemy zmiany, jakie tam zachodzą.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

NY-IT4
NY-IT4

Komentarze Dodaj komentarz (2)

 1. Dagmara 20/01/2020 23:25

  CytujSkomentuj

  Pozytywna i konsekwentna! Takie kobiety odnoszą zasłużone sukcesy. Trzymam kciuki :)

 2. Kolorowa 06/02/2020 03:04

  CytujSkomentuj

  Ale fajna fotka!
  Az milo popatrzec.
  Dobrze ze pani sie nie krepowala, ze oprocz fotografa ludzie sie patrzyli i robili jej zdjecia, odwazna i bardzo dobrze bo czesto my kobiety i to nie tylko w PL nie umiemy powiedziec „ hej, jestem tu, patrz na mnie”.
  Pani indze zycze wszystkiego najlepszego i sukcesu w zyciu zawodowym i prywatnym.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.