NY-PP5
Julia Nieznalska
07/11/2019

4 PORY SUKCESU: Paulina Piliszek: Wiara w siebie czyni cuda!

Kobieta, która wie, że trzeba dużo pracy ze sobą, aby móc powiedzieć: Lubię siebie, jestem z siebie dumna!

Ta Bohaterka Akcji „4 PORY SUKCESU” to nasza pozytywna Wiosna! Jej temperament, pozytywna pewność siebie i optymizm zarażają dobrą energią i sprawiają, że wszystko wokół rozkwita uśmiechem. Kobieta, która wie, że trzeba dużo pracy ze sobą, aby móc powiedzieć: Lubię siebie, jestem z siebie dumna! Paulina Piliszek ma do przekazania naszym Czytelniczkom nie tylko pozytywne wibracje, ale też kilka niezwykle cennych praktycznych rad!

Współwłaścicielka Marki MYONI GROUP Sp. z o.o., zajmującej się nieruchomościami klasy Premium. To syn i mąż inspirują ją do działania i rozwoju a każdy zadowolony klient to znak, że jest właściwą kobietą na właściwym miejscu. Kocha swoją pracę, ludzi z którymi pracuje i uśmiech swojego synka, Michała.

O swojej pracy mówi:

Uważam, że moja rola nie kończy się wraz z podpisaniem umowy przeniesienia własności a wiem, że dużo deweloperów stosuje taką właśnie zasadę. Klient musi czuć się komfortowo w każdym momencie naszej współpracy, a ja jestem od tego, żeby w tym pomóc.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

NY-PP5
NY-PP5

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. aleksandra 04/02/2020 05:20

    CytujSkomentuj

    Nowy York…, moje ogromne marzenie. Gratuluję, że mogła tam Pani pojechać i opowiedzieć o swojej drodze do kobiecego sukcesu, bo właśnie czytam wszystkie wywiady z Panią . Ja wiem, że takiego sukcesu nigdy nie osiągnę, z resztą w moim mieście się nie da i dlatego jestem pełna podziwu dla kobiet które idą po swoje i mają takie osiągnięcia czyli że można.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.