NY-AB4
Julia Nieznalska
07/11/2019

7 WSPANIAŁYCH: Anna Beck o pięknie oraz walce o siebie i dla siebie

Anna Beck to Bohaterka, która dbając o rozwój prowadzący ją do sukcesu, nie zapomina również o fizyczności, istotnej dla każdej z nas.

Ta Bohaterka Akcji „7 WSPANIAŁYCH” to Kobieta, która codziennie pracuje nad sobą, starając się pokonywać własne małe lęki i budując dzięki temu swoją wewnętrzną siłę i pewność siebie. Wie, jak ważne są relacje z bliskimi, dlatego stara się pielęgnować te wartości, które są dla niej najcenniejsze. Anna Beck to Bohaterka, która dbając o rozwój prowadzący ją do sukcesu, nie zapomina również o fizyczności, istotnej dla każdej z nas. Jej praca bowiem to nie tylko biznes, to misja odkrywania kobiecości na nowo przez jej klientki. Dzięki niej, nasze Czytelniczki zauważą, że piękno zewnętrzne wynika z tego, które nosimy w środku.

Anna Beck – właścicielka i twórczyni marki bieliźnianej JUSTBECK, pomagającej kobietom w pokochaniu na nowo swego ciała. Inspirują ją kobiety, ich historie i codzienne doświadczenia.

O swojej pracy mówi:

Uważam, że wszystkie nasze sukcesy i porażki są następstwem stworzonych przez nas nawyków. Codziennie staram się wykonać jedną rzecz, która mnie przeraża np. telefon do bardzo ważnego klienta czy przyjęcie zaproszenia do wywiadu w telewizji. Po zrobieniu tego czuję ogromną satysfakcję, a strach i przerażenie, które mnie wcześniej ograniczało, nagle staje się zabawne.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

NY-AB4
NY-AB4

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. aleksandra 26/01/2020 20:56

    CytujSkomentuj

    Widać, że Pani się super bawi na tych zdjenciach. Miło widzieć taki uśmiech, bo wiadomo niby uroda to nie wszystko, ale lepiej jak ona jest niż nie jest. Oczywista, że zdrowie też musi z nami być.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.