NY-DF4
Julia Nieznalska
07/11/2019

7 WSPANIAŁYCH: Dominika Flaczyk: Zawsze wspieram kobiety!

Dominika Flaczyk, to propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, skuteczny manager i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem.

W spokoju tej Bohaterki tkwi ogromna siła. Zawodowe doświadczenie zdobywane latami łączy z dużą wrażliwością, dzięki czemu jej praca i firmy, którym przewodzi, to nie tylko sprawnie działające mechanizmy, to przede wszystkim instytucje nastawione na drugiego człowieka. Dominika Flaczyk Kobiety ceni, wspiera od dawna i chętnie dzieli się swoją wiedzą tak, by mogły z niej wynieść to, co najważniejsze tak w życiu, jak i w karierze. Dzięki niej, nasze Czytelniczki czeka porcja solidnej wiedzy!

Dominika Flaczyk, to propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, skuteczny manager i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Prezes Grupy Profesja, w ramach której rozwija działalność doradczą, szkoleniową oraz aktywizacyjną. Propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu.

O swojej pracy mówi:

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie niezależnie od tego, czy realizujemy projekty związane z zarządzaniem zmianą, rozwojem biznesu czy sukcesją w firmach rodzinnych. Nasze metody pozwalają spojrzeć na firmę jako całość, a przez to dotrzeć do miejsc, nad którymi faktycznie należy popracować, aby cała organizacja wróciła na właściwe tory.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

NY-DF4
NY-DF4

Komentarze Dodaj komentarz (2)

 1. aleksandra 22/01/2020 08:25

  CytujSkomentuj

  Bo my kobiety musimy się wspierać. Tak powinno zawsze być. A nie jakieś fochy, zawiść czy nie miłe słowa o życiu innych i podkreślanie tylko swojej wartości. Prawdziwa liderka wie jak to zrobić więc gratulacje dla pani z artykułu bo właśnie w empatii i spokoju tkwi prawda.

 2. Kolorowa 03/02/2020 14:20

  CytujSkomentuj

  Trafilam na ten wywiad wlasnie.
  Mysle ze wszyscy sie ze mna zgodza, ze w PL jest za mało kobiet aktywnych zawodowo, spolecznie i politycznie.
  P. Dominika wyglada mi na zdecydowana osobe, ktora umie sie cieszyc sukcesem ale nie spoczywa na laurach, jak to sie mowi.
  A tu trzeba działac, i często ma sie przeciwnikow tez po tej kobiecej stronie.
  Bardzo to przykre i oby znikalo.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.