Agnieszka Czerwińska - najpopularniejsza polska modelka size plus
Redakcja
29/08/2011

EKScesy 2011: Agnieszka Czerwińska

Za pierwszą w Polsce profesjonalną agencję skupiającą modelki Size Plus i za to, że w świecie show biznesu promuje normalność, a nie otyłość oraz pokazuje, że piękny może być nie tylko wszechobecny rozmiar zero.

Fot.: Nikodem Szymański


Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Dla głosujących też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać EKSces 2011!

Czekają atrakcyjne nagrody, w postaci oryginalnej biżuterii artystycznej od sklepu Venus Galeria. Do wygrania są: kolczyki „Złote Ażury” o wartości 155 zł (srebro pozłocone), bransoletka „Niezapominajki” o wartości 110 zł (srebro oksydowane) oraz pierścionek regulowany „Lilia z mosiądzem”o wartości 75 zł (srebro oksydowane, miedź).

Żeby je wygrać wystarczy polubić stronę sklepu Venus Galeria, a następnie dodać komentarz pod swoim ulubionym artystą. I czekać na werdykt;) Udział w konkursie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wyniki Waszego głosowania oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

Agnieszka Czerwińska - najpopularniejsza polska modelka size plus
Agnieszka Czerwińska - najpopularniejsza polska modelka size plus

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.