ikona1234ludzie_para_seks
Edyta Nowicka
29/03/2017

Czas na pierwszą randkę!

Wiosną serca wielu osób zaczynają bić nieco szybciej, a oni otwierają się na kolejne doświadczenia i nowe osoby. To idealny czas na znalezienie sobie tego jedynego lub tej jedynej. Jak może zatem wyglądać typowa wiosenna pierwsza randka?

Do klasyki z pewnością można zaliczyć spotkanie w restauracji. To świetny sposób na poznanie się i skonfrontowanie z rzeczywistością wyobrażeń o drugiej osobie. Połączenie wizyty w kawiarni z krótkim spacerem, także będzie świetnym pomysłem. Ten wariant polecamy tym, którzy znają się krótko i nie są pewni uczuć drugiej strony. Niezobowiązujące spotkanie w miejskim zgiełku sprawi, że nawet jeśli między wami nie zaiskrzy, będzie można łatwo się wycofać.

Ci, którzy wolą jednak aktywność na świeżym powietrzu mogą pójść w nieco inną stronę i podczas pierwszej randki postawić na rower czy wspólne bieganie. To ciekawe doświadczenie, pozwalające obserwować drugą osobę i nieco skrócić dystans. Dobrze jest jednak tak zaplanować trasę, aby była ona odpowiednio urozmaicona. Wybierając trasę biegową poszukaj romantycznych zakątków, a na trasie rowerowej zaplanuj też interesujące przystanki, podczas których zjecie coś smacznego i zwyczajnie trochę porozmawiacie. Ten typ scenariusza możne być bardzo ciekawy. Pamiętaj jednak, aby skonsultować go z drugą stroną.

Niejednokrotnie to pierwsze spotkanie jest dla nas trudne, obawiamy się go. W takich sytuacjach warto jest zaplanować wyjście na kameralną imprezę. Może to być zarówno wernisaż jak i „domówka” czy spotkanie z przyjaciółmi na mieście. Dzięki temu z pewnością unikniemy niezręcznej ciszy, która pojawia się na pierwszym spotkaniu.

Świetnym rozwiązaniem, które będzie i romantyczne, i jednocześnie lekko niezobowiązujące jest piknik. Tego typu formuła spodoba się zwłaszcza tym, którzy są kreatywni i lubią wyzwania. Możesz też połączyć wyprawę rowerową z piknikiem za miastem. Podczas takiego spotkania możecie poznać nawzajem swoje kulinarne preferencje (każde z Was może zabrać kilka ulubionych dań, owoców, przekąsek), zagrać w ulubione gry planszowe albo posłuchać wspólnie muzyki czy śpiewu ptaków w plenerze.

Wybierając miejsce na pierwszą randkę można również postawić na takie, które będzie bardziej niezwykłe. Warto zatem postawić na nietypową scenerię, dzięki której spotkanie może się okazać ciekawym doświadczeniem. Randka na ostatnim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, wyprawa do wesołego miasteczka, rejs rowerem wodnym – im ciekawsze i bardziej nietypowe rozwiązanie, tym lepiej. Wybierając scenariusz takiego spotkania pamiętaj o tym, aby nie przestraszyć i nie zrazić do siebie osoby, którą chcesz zaprosić. Wybranie miejsca i znalezienie pomysłu na pierwszą randkę jest bardzo ważne i zdradza wiele o zapraszającym.

Źródło: 38 PR & Content Communication

ikona1234ludzie_para_seks
ikona1234ludzie_para_seks

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.