czeslawikonafot.kobaru
Fot. Kobaru
Redakcja
31/08/2011

EKSces Męski 2011: Czesław Mozil

Przede wszystkim za to, że, trochę, jak EksMagazyn, stara się iść pod prąd i dobrze mu to wychodzi. Poza tym, za uroczy, roznegliżowany film, który podbił sieć oraz za serię występów w najmniejszych domach kultury i klubach w całej Polsce. Czesław udowadnia, że można być artystą głównie dla swoich fanów.

Fot. Anna Karolina Wajs


Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Dla fanów też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać nagrodę.

Za najciekawsze uzasadnienia przyznamy nagrody! Udział w zabawie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wasz wybór oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

czeslawikonafot.kobaru
czeslawikonafot.kobaru

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Ania 31/08/2011 20:15

    CytujSkomentuj

    Czesławowi należy się ta nagroda za bycie sobą przede wszystkim, szczerość i otwartość.Jest dobrym kompozytorem i muzykiem.Jego utwory ruszają mnie ,można powiedzieć że wchodzą we mnie :) Potrafi zaczarować publiczność ,zawsze znajduje czas dla swoich fanów, pozwala na poznanie siebie bliżej.Można to zobaczyć w filmie „W moim maluteńkim świecie” ,który pokazuje dużo wydarzeń z koncertów Czesława. A oprócz tego ma bardzo słodkie oczka i w ogóle jest mega fajny !!!:)

  2. ankaof 07/09/2011 16:29

    CytujSkomentuj

    Glosuję na Czesława ponieważ jest wspaniałym artystą który daje mi niesamowite emocję dzięki swojej twórczości. Jego piosenki są dla mnie lekiem na stres. Czesław jest uroczy i bardzo skromny. Miałam zaszczyt być na koncercie w Dublinie i nie zawiódł moich oczekiwań wygadany świetny głos i wspaniała atmosfera.Dla mnie jest numerem jeden.Wiem że jeszcze Czesław nas mile zaskoczy swoimi pomysłami artystycznymi.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.