logoekscesy1
Redakcja
31/08/2011

EKScesy 2011: Męska kolej

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy, dwa dni temu poznaliście nominacje do EKScesów Damskich 2011. Ale, jak pewnie zauważyliście, piszemy nie tylko o Kobietach. I doceniamy nie tylko Kobiety! Pora na Panów. Oto nasze typy

EksMagazyn ogłasza nominacje do EKScesów 2011 roku – nagród dla osób nieszablonowych, przełamujących stereotypy, barwnych, często zaskakujących. Nominujemy nie tylko osoby, ale i ich działania, bo to liczy się dla nas najbardziej. Nominacje ogłaszamy w dwóch kategoriach. Dziś kolej na mężczyzn!

EKSces Męski

*Cezik
Za to, że od ponad roku niezmiennie pozostaje królem Internetu. I za najnowszą, rewelacyjną przeróbkę przeboju „Hej”. Oraz za ogromną siłę przebicia pozwalającą mu konkurować z najlepiej wypromowanymi gwiazdami.


*Czesław Mozil

Przede wszystkim za to, że, trochę, jak EksMagazyn, stara się iść pod prąd i dobrze mu to wychodzi. Poza tym, za uroczy, roznegliżowany film, który podbił sieć oraz za serię występów w najmniejszych domach kultury i klubach w całej Polsce. Czesław udowadnia, że można być artystą głównie dla swoich fanów.


*Marcin Dorociński
Za to, że zagrał skandalicznie dużo dobrych ról w tym roku. I zdołał połączyć ilość z jakością.


*Adam Małysz
Za odważną zamianę nart na samochód rajdowy. I za to, że przez kilka dni cała Polska, bez względu na wiek i płeć, zapuszczała dla niego wąsy.


*Janusz Radek
Za nieprzemijającą klasę oraz brak nachalnego lansu, a mimo to pełne sale na koncertach. Za wyrazisty charakter i niebanalną osobowość, których brakuje dziś wielu artystom i celebrytom.


Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Dla fanów też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać nagrodę.

Za najciekawsze uzasadnienia przyznamy nagrody! Udział w zabawie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wyniki Waszego głosowania oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

logoekscesy1
logoekscesy1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.