logoekscesy
Redakcja
29/08/2011

EKScesy 2011: Startujemy

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy, 27 października świętować będziemy pierwsze urodziny EksMagazynu. Czas docenić gwiazdy za to, czego dokonały w ciągu ostatnich 12 miesięcy

EksMagazyn ogłasza nominacje do EKScesów 2011 roku – nagród dla osób nieszablonowych, tych znanych i tych nie przebywających wiecznie na świeczniku, ale przełamujących stereotypy, barwnych, często zaskakujących. Nominujemy nie tylko osoby, ale i ich działania, bo to liczy się dla nas najbardziej. Nominacje ogłaszamy w dwóch kategoriach. Zaczynamy od kobiet! Oto nasze typy:

EKSces Damski

*Agnieszka Czerwińska
Za pierwszą w Polsce profesjonalną agencję skupiającą modelki Size Plus i za to, że w świecie show biznesu promuje normalność, a nie otyłość oraz pokazuje, że piękny może być nie tylko wszechobecny rozmiar zero.

Fot. Nikodem Szymański


*Doda
Za ostatnią odważną, nie tylko wizerunkowo, ale i artystycznie, płytę i za namawianie Polaków do pomocy ludziom chorym na białaczkę. Okazuje się, że można bardzo dobrze wykorzystać swoją popularność!

Fot. Łukasz Kędzior


*Magda Gessler

Za rewolucje kuchenne – pomysł na perfekcyjne show telewizyjne i za to, że nieźle namieszała w polskiej kuchni. I telewizji. Pokazała, że charakter i charyzma to jest to, na co w telewizji jest jeszcze miejsce.

Fot. Press Factory


*Cecylia Malik
Za obskoczenie 365 drzew z niebywałą gracją oraz za ubranie Krakowa w niebieskie skrzydła motyla podczas akcji ratowania lokalnego jeziora na Zakrzówku w Krakowie. Nikt tak, jak ona, nie potrafi połączyć sztuki z codziennym życiem i w dodatku zrobić tego tak widowiskowo.

 

*Ramona Rey
Za zaangażowanie nie tylko w muzykę. 9 czerwca zorganizowała koncert „Solidarni z Rosją” w obronie rosyjskiego dziennikarza i propagatora kultury Artioma Troickiego. Dla Troickiego najwyższą wartością jest prawda dlatego nie boi się sprzeciwiać powszechnemu zakłamaniu obecnemu w rosyjskich mediach. Obecnie toczy się przeciwko niemu kilka procesów. Podobny koncert, jaki zorganizowała Ramona (we współpracy z Leszkiem Stankiem – przyp. red.), pod hasłem: „Za wolność słowa”, kilka dni wcześniej odbył się też w Rosji.

Fot. Matthew Lenartowicz

 

Na Waszych ulubieńców możecie głosować też odwiedzając naszą stronę fanowską na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą nasi Czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności.

Dla głosujących też mamy coś ciekawego. Wystarczy znaleźć wpis dotyczący nominowanej osoby i napisać, dlaczego to ona powinna otrzymać EKSces 2011!

Czekają atrakcyjne nagrody, w postaci oryginalnej biżuterii artystycznej od sklepu Venus Galeria. Do wygrania są: kolczyki „Złote Ażury” o wartości 155 zł (srebro pozłocone), bransoletka „Niezapominajki” o wartości 110 zł (srebro oksydowane) oraz pierścionek regulowany „Lilia z mosiądzem”o wartości 75 zł (srebro oksydowane, miedź).

Żeby je wygrać wystarczy polubić stronę sklepu Venus Galeria, a następnie dodać komentarz pod swoim ulubionym artystą. I czekać na werdykt;) Udział w konkursie możecie wziąć do 15 września 2011 roku. Dzień później dowiecie się, kto z Was wygrał upominki od EksMagazynu.

Wyniki Waszego głosowania oraz werdykt Redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

logoekscesy
logoekscesy

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.