fot. 123
Karina Maciorowska
22/11/2010

Kochanka własnego męża

Kolejny artykuł z cyklu „Czytelniczki do EksMagazynu”, tym razem o tym, jak być kochanką swojego partnera i nie zapominać, że związek to nie tylko wspólne obowiązki, ale i przyjemności!

Ty trzydziesto-, czterdziestolatka, matka, żona i kochanka. Matka waszej wspólnej pociechy, która juz od samego rana przypomina Wam o swoim istnieniu. Żona, która dba o nienaganny wygląd swojego męża, pamięta o rachunkach wizytach u lekarza i zakupach. A wieczorem kochanka własnego męża. Czy to możliwe? A jakże!

Praktycznie każda z nas ma obowiązki życia codziennego czyli pranie, sprzątanie, gotowanie i zakupy. Tak samo każda z nas może być kochanką swojego męża, czy stałego partnera.

To że mamy mnóstwo spraw na głowie, każdy dzień jest taki sam, praca, dom, nie musi powodować zatracenia swojej seksualności. Tak naprawdę same z siebie robimy typowe „matki polki”, które myślą o wszystkich i wszystkim tylko nie o sobie. Każda z nas powinna dbać o siebie i eksperymentować. Nie zapominajmy, że jesteśmy kobietami. Matka i żona nie musi być symbolem papilotów i powyciąganych dresów.

Nie zapomnijmy, że żyjemy z mężczyzną, dla którego przed ślubem poświęcałyśmy mnóstwo czasu na to by wyglądać pociągająco i seksownie. To już nie są te czasy, kiedy to kobiety nosiły golfy i długie spódnice. Pora by pokazać, że jesteśmy kobietami, seksownymi kobietami.

Po całym dniu pracy pora poświecić chwilę dla siebie. Facet to typowy wzrokowiec, na pewno nie pociąga go widok swej żony w koszuli nocnej z misiem (która była fajna jak miałyśmy naście lat). W dobie internetu mamy wiele możliwości, by wieczorem czymś go zaskoczyć. Można na przykład zafundować sobie jakąś seksowną bieliznę, która na pewno rozpali jego zmysły.

Przeglądając fora internetowe spotkałam się z opinią mężczyzn, którzy uwielbiają koronkową bieliznę i dla nich największą przyjemnością jest pozbywanie się tej odzieży z ciała ukochanej. Na topie są też fryzury intymne. A widokowi kobiety w seksownej haleczce, z wymyślnie wygolonym bikini, a do tego z nutką ulubionych perfum nie oprze się żaden facet, nawet z 10-letnim stażem w związku!

Mężczyźni kochają eksperymenty. Bądź więc jego eksperymentującą kochanką, pokazuj mu ze go kochasz i zależy Ci na nim. A seks to sama rozkosz. Pomysłów by podnieść temperaturę w związku jest naprawdę mnóstwo wystarczy tylko uczucie i chęci a niezapomniane doznania gwarantowane. Po co tkwić w rutynie i przyzwyczajeniach? Gwarantują, że korzyści będą obustronne. Sprawicie sobie radość, oboje będziecie czuć się ciągle młodzi i zafascynowani sami sobą.

fot. 123
fot. 123

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. kochanka 23/11/2010 12:50

    CytujSkomentuj

    O to właśnie chodzi. Jak facet ma żonę lub dziewczynę która jest prawdziwą i namiętną kochanką to nie skusi się na dodatkową

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.