praca13ikonanowe123
magda
04/02/2014

MobiParking dla kobiet

Aplikacje mobilne SkyCash oraz mobiParking, pozwalają na bezgotówkową opłatę za parking w strefie płatnego parkowania w kilkudziesięciu miastach Polski, w tym w największych aglomeracjach w kraju

- Aplikacja mobiParking jest naszą odpowiedzią na prężny rozwój technologiczny. Wykorzystanie smartfona do opłaty za parking niebywale ułatwi wszystkim kobietom poruszanie się po strefie płatnego parkowania w każdym dużym mieście. W szczególności w okresie zimowym uchroni przez zamarzniętymi parkometrami lub brakiem drobnych – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A.

Praca wielu kobiet w większości związana jest ze spotkaniami w centrum miasta. To jaka jest aktualnie pogoda niestety nie ma wpływu na to czy, dane zebranie odbędzie się, czy zostanie odwołane. Wówczas pojawia się pytanie – Jaki środek komunikacji wybrać? Przy minusowej temperaturze decyzja jest oczywista – samochód. Wybierając się w stronę centrum miasta musimy pamiętać, że strefy parkowania w całym kraju zostały rozszerzone, a liczba nowoczesnych parkometrów nowej generacji wzrosła. Z nimi właśnie wiąże się zawsze najwięcej problemów. Trzeba pamiętać o drobnych i ograniczonym czasie postoju. Właśnie teraz za sprawą SkyCash wszystko się zmienia. Panie elegancko ubierające się na spotkania nie muszą szukać parkometrów, niszczyć butów od posypanych solą chodników i marznąć, ponieważ zdecydowały się założyć krótszą sukienkę i cieńsze rajstopy. Wystarczy, by na swoim telefonie zainstalowały aplikację SkyCash lub mobiParking.  Dostępna jest ona na systemach operacyjnych takich jak: Android, iOS, Windows PHONE,  a nawet Java i Symbian. Proces parkowania można rozpocząć już siedząc w samochodzie lub już idąc na umówione spotkanie wystarczy nacisnąć jeden guzik – start, a wracając do auta – stop, nic ponadto. Bezgotówkowa transakcja nie zmusza nas do trzymania drobnych w portfelu lub rozmieniania dużych nominałów w sklepie. Im mniej czasu to zajmuje, tym więcej można poświęcić na inne działania. Istnieje kilka możliwości opłaty za parking, poprzez wysłanie smsa lub w formie przedpłaconej za pośrednictwem karty kredytowej.

praca13ikonanowe123
praca13ikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.