biznes_123ikonanowe_2015_09jpg
Redakcja
25/03/2016

Nie ma jednej drogi

Kultura masowa w naszych głowach zakorzeniła pewne stereotypy człowieka sukcesu. Jak wygląda, czym jeździ, co robi w wolnym czasie, a nawet jaki zegarek nosi.

Podobnie jest z wizją samego sukcesu – to nie tylko komfort finansowy, ale konkretne osiągnięcia, ciągły rozwój i ciężka praca. Te wszystkie wyobrażenia rodzą się w naszych głowach nie przypadkiem i najpewniej każdy Czytelnik znajdzie w tej książce postać, która będzie przynajmniej bliska jego wyobrażeniom o człowieku sukcesu.

Jednak znacznie większą wartością serii wywiadów w „Skuteczny biznes, czyli… Gra o sukces” jest pokazanie, jak różne twarze ma sukces oraz jak różnymi drogami można do niego dojść. Pewnie, trudno wskazać przypadek, w którym dokonania pojawiają się same – to byłoby zbyt piękne! Powodzenie w biznesie to zawsze efekt determinacji, ambicji i codziennej pracy, nawet jeśli często okoliczności muszą sprzyjać. Natomiast nie istnieje jedynie słuszna droga dochodzenia do sukcesu, nawet do samego zrozumienia czym ten sukces dla każdego z nas jest.

Często wiele musimy się nauczyć, posmakować porażki, by móc wyciągnąć cenne wnioski i pójść dalej. Niekoniecznie tą samą drogą, którą planowaliśmy. Temu właśnie mają służyć przedstawione w książce sylwetki: zobrazowaniu drogi każdego z bohaterów do tego, co uznają za sukces. Oddajemy w Wasze ręce wachlarz fascynujących historii, w których bohaterowie odsłaniają nie tylko część swojej ścieżki do zawodowego spełnienia. Pokazują też swoje życie i tym lepiej dowodzą, że historia każdego sukcesu jest jedyna w swoim rodzaju. Życzę każdemu Czytelnikowi, by znalazł w lekturze inspirację dla siebie!

Michał Karaś

biznes_123ikonanowe_2015_09jpg
biznes_123ikonanowe_2015_09jpg

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 28/07/2018 20:30

    CytujSkomentuj

    Bardzo mądre słowa choć wiadomo, najlepiej byśmy się uczyli na cudzych błędach a nie na swoich a to raczej niestety dość różnie bywa ;) dobrze jest posłuchać nie teoretyka a praktyka który wyciągnął wnioski i sprawdził co działa a co nie wiec szansa ze u drugiej osoby to samo zadziała jest naprawdę duża. Książka zapowiada się dobrze, myśle ze spodobałaby się wielu panom (i paniom tez oczywiście).

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.