wrozka_ikona
Ela Prochowicz
02/03/2015

Szczęście w nieszczęściu

W życiu człowiek dąży zazwyczaj do osiągnięcia pełni szczęścia. Czym ono jednak jest? Definicja „szczęścia” nie istnieje tak naprawdę – jest to coś, co daje nam radość i powoduje, że cieszymy się jak dzieci

Co daje szczęście? Jednym pieniądze, drugim zdrowie, trzecim kontakty z rodziną, jeszcze innym pomaganie innym.
Zdarza się jednak, że niektórzy w ogóle nie mogą osiągnąć szczęścia, ba, wydaje im się, że nigdy do niego nie dojdą i nie jest ono im dane. Grają w totolotka – nie wygrywają. Wiążą się z partnerami – związki szybko umierają, są toksyczne i szkodliwe psychicznie. Szukają pracy – natrafiają na oszustów. Wyliczać takich nieszczęść można wiele, a prawda leży blisko – są osoby, które nie mają szczęścia w życiu, ponieważ urodziły się w nieodpowiednim momencie. W niedobrej koniunkcji planet, w dniu, który nie jest uważany za dobry, w godzinie tak zwanej „pustej”. W powiedzeniu „urodzony pod szczęśliwą gwiazdą” jest więc bardzo dużo prawdy ludowej.

Skąd się to bierze i jak sobie z tym radzić?
Pierwsze, co bierze się pod uwagę w kwestii bycia „szczęściarzem” to jest nasza weryfikacja. Jeżeli czujemy, że coś jest nie tak, jest to pierwszy krok do zbadania sprawy u wróżki lub astrologa, ewentualnie numerologa, którzy zrobią nam rozkład tarota karmiczny, astrologiczne rozpisanie daty urodzin połączonej z całą koniunkcją planet w momencie naszych narodzin albo portret numerologiczny. Wtedy osoba wróżąca będzie wiedziała, z jakim konkretnie przypadkiem osoby ma do czynienia.

Co to ma na celu? Taki rozkład lub portret i opisanie mają na celu sprawdzenie naszych obciążeń karmicznych lub też ogólne opisanie naszej sytuacji. Być może poprzednie wcielenia bardzo nam „nabruździły” i dzisiaj, w aktualnym wcieleniu mamy coś do przepracowania aby nasza sytuacja poprawiła się. Jeżeli nie wychodzi nam w związkach, to najprawdopodobniej w poprzednich wcieleniach również sobie z nimi nie radziliśmy. Musimy zatem poznać przyczynę tego – być może to nasza rozwiązłość albo na przykład brak poczucia odpowiedzialności? Albo może z kolei jesteśmy w związku bierni lub robimy za ofiarę?

A co w przypadku pieniędzy?

Dlaczego nie mamy szczęścia do dobrej pracy, do totka, do loterii liczbowych? Może po prostu los wie, że jesteśmy osobami rozrzutnymi albo bardzo naiwnymi, słabymi psychicznie i dlatego nie daje nam łatwych pieniędzy? Ewentualnie mogliśmy w poprzednich wcieleniach mieć problem z pracą przez to, że ktoś nas stale zmuszał do wykonywania zajęcia, które nas dobijało. Nie szanowaliśmy pracy i dlatego teraz musimy to zmienić. Może nasze kontakty z szefostwem w poprzednich wcieleniach nie były zbyt dobre, bo coś w nas powodowało stałe konflikty? Albo znowu – byliśmy zbyt bierni? A może powinniśmy założyć własny biznes.

Taki portret pomoże nam sięgnąć w głąb siebie i poznać nas od podszewki. Wróżka udzieli rad i wskazówek i to będą pierwsze prace domowe do odrobienia w rzeczywistości. Nikt nie będzie ci jej sprawdzał, sam musisz sobie z nią poradzić i sam siebie rozliczyć z jej efektów! Jakie są jeszcze sposoby na przyciągnięcie szczęścia? Amulety i talizmany. Od wieków wierzono w moc przeróżnych drobnych przedmiotów, które noszone przy sobie mają zapewnić szczęście w miłości, w finansach, biznesie i nie tylko. Najbardziej popularna jest chyba królicza łapka, która daje szczęście w grach liczbowych i na polu łatwego zarobku. Inne talizmany przynoszące szczęście to np. chińskie monety, chińskie żaby z monetami, które mają zapewnić nam przypływ gotówki. Mogą to być też przeróżne znaki runiczne albo chociażby kamienie naturalne i minerały – piryt na pieniądze, cytryn na zdrowie. Wróżka może pomóc ci wybrać odpowiedni dla ciebie przedmiot, który będzie współgrał z twoją osobowością, temperamentem, datą urodzenia i znakiem zodiaku oraz przypisaniem numerologicznym. Warto przyciągać do siebie szczęście w taki sposób.

Najmocniej jednak na szczęście działa nasza wiara. Afirmując sobie codziennie dobre rzeczy działamy na tak zwane prawo przyciągania – nasz umysł daje nam jednak więcej mocy niż zwykłe przedmioty! Potęga myśli zawsze będzie najlepsza, dlatego warto myśleć pozytywnie i przyciągać szczęście do siebie poprzez myśl. Wróżka może podpowiedzieć ci, jak skonstruować dla siebie najlepszą afirmację!

Autorem artykułu jest jedna z wróżek z portalu http://wrozka.tv

wrozka_ikona
wrozka_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.