Anna Powierza
Kalina Samek
04/07/2018

Anna Powierza i Arkadiusz Gołębiowski parą?

Mówi się, że Annie Powierzy i Arkadiuszowi Gołębiowskiemu coraz bliżej do siebie. Para świetnie czuje się w swoim towarzystwie. Wiele osób z otoczenia pary zastanawia się, czy to tylko przyjaźń, czy może coś więcej.

Anna zaprosiła niedawno Arkadiusza w charakterze gościa jednego z odcinków programu „Anna Powierza za kierownicą Ssangyong”, gdzie wystąpił w podwójnej roli, zastępując w ostatniej chwili Bogdana Czarnika, który dotąd współprowadził z nią ten cykl motoryzacyjny. Duet sprawdził się znakomicie, a Ania i Arek doskonale czuli się w swoim towarzystwie.

- Widać, że się lubią. Z ich twarzy niemal nie schodziły uśmiechy. Anka bardzo chwali sobie tę współpracę. Dużo rozmawiali również i żartowali również po zakończonych zdjęciach – zdradza „Super Expressowi” osoba z otoczenia artystów.

Aktorzy znają się, m.in. z serialu „Klan”, gdzie Powierza gra od samego początku, a Gołębiowski pojawił się na ekranie kilkakrotnie.

Anna Powierza
Anna Powierza

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 12/11/2018 18:37

    CytujSkomentuj

    A niech będą szcześliwi jeśli to prawda <3 Pani Anna jest bardzo pozytywna i miła, Pan Arkadiusz też wygląda na człowieka, który potrzebuje miłości i drugiej osoby obok siebie, jak kazdy chyba. A jeśli ktoś na ten temat plotkuje brzydko, co jest częste na portalach plotkarskich to dobrze radzę, by się zajął uprzejmie swoimi sprawami – domem czy łózkiem a nie sprawami czy rodzącym się uczuciem dwojga ludzi. Życzę szczęscia.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.