sy025
Julia Nieznalska
04/10/2018

Anna Samusionek w nowej roli?

Anna Samusionek, gwiazda serialu „Na wspólnej” z małym chłopcem w ramionach – takie zdjęcia pojawiły się w sieci. Czyżby aktorka została opiekunką do dziecka?

Wygląda na to, że Anna Samusionek znów ma dobry czas. Zauważyliśmy, że z jej twarzy niemal nie schodzi uśmiech.

Ostatnio na planie „Za kierownicą SsangYong” zachwycała wszystkich swoim wyglądem i czarującym uśmiechem. Najbardziej na obecności nowej „cioci”, która chętnie nosiła malucha na rękach, przytulała i zabawiła skorzystał mały Eryk Martyński.

Niemowlak ze swoją mamą Miss Egzotica i aktorką Divine Kitenge – Martyńską podobnie jak Samusionek byli gośćmi kolejnego odcinka programu motoryzacyjnego. Nie był to debiut chłopca przed kamerą. Maluch niemal od urodzenia gra z Divine w „Barwach szczęścia”.

Podczas kręcenia materiału nie sprawiał żadnych problemów, a wręcz przeciwnie pojawienie się dziecka na nagraniach wywołało euforię wśród całej ekipy, a szczególnie u Ani Samusionek. Aktorka złapała wspólny język z Erykiem i jego mamą, dzięki czemu praca przebiegała sprawnie w przyjaznej atmosferze.

Wszystkiemu zza kulis przyglądali się mąż Divine, muzyk Tomasz Martyński i zaprzyjaźniony od samego początku z projektem marki SsangYong Bogdan Czarnik.

sy025
sy025

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 05/10/2018 22:52

    CytujSkomentuj

    Cudowny, uśmiechnięty bobas i Pani Anna Samusionek również. Widać, że była super zabawa z całą ekipą. Nie znam tego modelu samochodu ale wygląda dobrze. No i wygląda na wygodny a to jest bardzo ważne w zatłoczonych miastach, w których spędzamy w korkach coraz więcej czasu

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.