1
Kalina Samek
01/02/2018

Julia Maciuszek: Z “Wyspy przetrwania” do francuskiego kabaretu!

Julia Maciuszek znana z udziału w programach „Top Model” i „Wyspa przetrwania” zaprezentowała niedawno swoje umiejętności w największym na świecie francuskim kabarecie Le plus grand cabaret du monde!

Kabaret ma formę serialu rozrywkowego i jest emitowany w sobotnie wieczory przez duże stacje telewizyjne France 2 oraz TV5 Monde w najlepszym czasie antenowym. Wschodzącą gwiazdę z Polski zobaczymy w kwietniu w 195 odcinku.

Julię Maciuszek spotkało miłe wyróżnienie. Młoda Polka od lat uprawia akrobatykę artystyczną i sportową. W Paryżu miała okazję przez trzy i pół minuty pokazać swoje umiejętności na zawieszonym w powietrzu kole. Podczas występu towarzyszyła jej koleżanka.

- Zaproszono mnie jako artystkę z Polski. Wystąpiłam w duecie z moją koleżanką Olą Fąfarą. Zaprezentowałyśmy artystyczne akrobacje z elementami tańca na kole zawieszonym w powietrzu. Podczas jednej z figur Ola trzyma mnie tylko na stopach – mówi Julia. Choć to bardzo niebezpieczne zadanie, Julia jest spokojna i ma zaufanie do koleżanki. – Znamy się bardzo dobrze, a przede wszystkim swoje możliwości. Mamy do siebie zaufanie. Razem występujemy w grupie OCELOT od dawna. Choć każda z nas działa indywidualnie, od czasu do czasu zdarzają się nam duety – opowiada uzdolniona artystka. – Warto było pokazać się przed europejską publicznością. To duży prestiż i mobilizacja do dalszej pracy – dodaje. Przyznaje, że w międzyczasie udało jej się wybrać na krótką wycieczkę po stolicy Francji.

1
1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.