okladka_EksMagazyn_fragment
Nasz Fight Club powstał secjalnie dla Waszej przyjemności / fot. Oliwia Grochal
Dagna Starowieyska
07/03/2011

Już jest! EksMagazyn z Fight Clubem!

Najnowszy numer EksMagazynu – pisma dla kobiet, które chcą bardziej od czwartku 10 marca dostępny jest w kioskach i salonach prasowych Kolportera w Krakowie i Warszawie oraz Empikach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku i Szczecinie (dokładna lista pod tekstem)

Oto pełna lista salonów sieci Empik, w których od 10 marca możecie kupić trzeci numer EksMagazynu:
EMPIK Bydgoszcz DTC
EMPIK Gdańsk Główny
EMPIK Katowice Silesia Mega
EMPIK Łódź Manufaktura Mega
EMPIK Mińsk Mazowiecki Stojadła
EMPIK Poznań Megastore
EMPIK Szczecin Galaxy
EMPIK Wrocław Megastore
oraz wszystkie salony sieci Empik w Krakowie i Warszawie

Poza salonami Kolportera i Empiku, EksMagazyn dostępny będzie także w ofercie Nexto.pl – największego w Polsce sklepu internetowego z audiobookami mp3, ebookami pdf oraz prasą do pobrania on-line . Oczywiście, nadal e-wydanie możecie kupić w naszym sklepie internetowym.


W trzecim już numerze dwumiesięcznika EksMagazyn: Czesław Mozil o sprzedawaniu duszy diabłu showbiznesu, Magda Schejbal – ani słowa o „Szpilkach na Giewoncie”, za to dużo o pokoleniu współczesnych 30-latków, Ewa Minge o swoim codziennym życiu bez służącej, Anna Nocoń o pozowaniu dla Vouge’a za 60 Euro, Tomasz Bagiński o dążeniu do doskonałości, Cecylia Malik o swoich całorocznych drzewach i Panu Żulu, Ronix o dystansie do siebie i granicach w modyfikowaniu własnego ciała, prof. Izdebski o tym, że seks starszej kobiety z młodszym mężczyzną to nic nadzwyczajnego, prof. Starowicz o problemach z późnym dziewictwem, opowieść o awanturniku Caravaggio, historia szpilek, „B” jak babcia na botoksie, podróż do miejsc, do których turyści nie docierają, ranking najgorszych i najgłupszych komedii romantycznych, wszystko o bijącej rekordy popularności diecie Dukana i wiele innych EKScytujących tematów. A przede wszystkim – specjalnie na Dzień Kobiet – dla wszystkich miłośniczek niegrzecznych chłopców – wyjątkowa, zmysłowa i drapieżna sesja zdjęciowa stylizowana na słynny Fight Club prezentująca męskie akty.

W Jacka i Tylera wcielił się Szymon Adamus, autorem pomysłu sesji jest wydawnictwo Press Factory, zdjęcia do opublikowanego w EksMagazynie edytorialu wykonała Oliwia Grochal, stylizowała Anna Knaź, wizażem zajęła się Kinga Zawiła – Szeliga („PIGMENT”), miejsca użyczyła EksMagazynowi Galeria ATROPOS na krakowskim Zabłociu.EksMagazyn to pierwsze wydawnictwo dla kobiet, które prezentuje odważne, aczkolwiek wysmakowane męskie akty oraz zapoczątkowało męskie metamorfozy. To również pierwsze kobiece pismo, które funkcjonuje równocześnie na trzech platformach dystrybucji. Magazynowi papierowemu towarzyszy profesjonalny serwis, aktualizowany codziennie, z myślą o czytelniczkach nastawionych na szybką, sprawnie dobraną i napisaną informację. Tradycyjny dwumiesięcznik z unikalnymi artykułami oraz fotografiami dostępny jest w salonach Kolportera i Empikach oraz do wglądu w modnych pubach i restauracjach, salonach SPA i urodowych w Krakowie i Warszawie. Nakład wydania tradycyjnego wynosi 5 tys. egzemplarzy. Dla kobiet, które lubią mieć ulubiony magazyn zawsze pod ręką, ale w formie elektronicznej przewidziano specjalne e-wydanie pisma.

Wydawcą pisma jest krakowskie Wydawnictwo Press Factory, redaktor naczelną – Aneta Zadroga, dziennikarka m.in. Gazety Wyborczej, mediów specjalistycznych w dziedzinie Internetu i korespondentka mediów zagranicznych. Zespół tworzą doświadczeni dziennikarze ogólnopolskich mediów opiniotwórczych i informacyjnych.

Za realizację serwisu internetowego www.eksmagazyn.pl odpowiada Insignia – najskuteczniejsza według klientów agencja interaktywna w Polsce (zgodnie z badaniem satysfakcji klientów agencji interaktywnych przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Media&Marketing Polska). Za komunikację z mediami, obsługę PR oraz strategię online oraz rozwoju papierowego magazynu odpowiada Wydawnictwo Press Factory.

Marcowo-kwietniowy numer EksMagazynu dostępny jest we wszystkich salonach sieci Empik w Krakowie i Warszawie oraz kilku innych, dużych miastach:

Empik Bydgoszcz DTC

Empik Gdańsk Główny

Empik Katowice Silesia Mega

Empik Łódź Manufaktura Mega

Empik Mińsk Mazowiecki Stojadła

Empik Poznań Megastore

Empik Szczecin Galaxy

Empik Wrocław Megastore


3. nr EksMagazynu jest  do kupienia w formie elektronicznej w naszym sklepie lub na platformie Nexto

okladka_EksMagazyn_fragment
okladka_EksMagazyn_fragment

Komentarze Dodaj komentarz (5)

 1. krysia59 16/03/2011 17:30

  CytujSkomentuj

  mam już nowy numer polecam a redakcji GRATULACJE

 2. carmenta 21/03/2011 06:15

  CytujSkomentuj

  Wyślijcie następnym razem też kilka egzemplarzy do Rzeszowa, bo ja tam wole mieć prasę w formie papierowej :)

 3. Anna Chodacka 21/03/2011 10:20

  CytujSkomentuj

  Oczywiście wyślemy. Ja wiedziałam, że w Rzeszowie tkwi potencjał:)

 4. Monika Mista 22/03/2011 10:13

  CytujSkomentuj

  Jeśli Pani zechce zrobimy specjalną wysyłkę do Rzeszowa. Zamówienie proszę wówczas złożyć na adres redakcja@eksmagazyn.pl

 5. kornelia 27/03/2011 19:31

  CytujSkomentuj

  Podoba mi się szata graficzna i kolory zdjęć w magazynie; są inne niż we wszystkich innych czasopismach, co czyni „Eksmagazyn” wyjątkowym. Ciekawa jestem, kto zajmuje się oprawą całości.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.