Janusz_Radek
karolina
10/01/2011

Nienawidzę Janusza Radka!

Zakończyliśmy konkurs na płytę Janusza Radka „Gdzieś-po-między” z autografem artysty! Jeszcze nigdy nasze redakcyjne skrzynki nie rozgrzały się tak od ilości maili i ciepłych słów o tym niezwykłym człowieku i artyście! Chociaż okazało się, że są i tacy, którzy Radka nienawidzą!

Janusz Radek to wrażliwy, niebanalny artysta, niepokorny intelektualnie mężczyzna, fascynujący człowiek. Unika gotowych odpowiedzi, szablonów i stereotypów. Uważa, że każdy mężczyzna od czasu do czasu powinien być chłopcem. Jako jeden z nielicznych, może pochwalić się własnym gatunkiem muzycznym o nazwie „Janusz Radek”.

Zapytaliśmy naszych Czytelników: Dlaczego Janusz Radek jest niezwykłym artystą? A może jest zwykły, tylko po prostu kochacie jego twórczość? Poprosiliśmy o odpowiedź jednym zdaniem. Niestety do tej prośby zastosowało się niewielu Czytelników. Być może dlatego, że, jak zauważył zwycięzca naszego konkursu – jednym zdaniem nie można opisać doskonałości. Dlatego jury zdecydowało się dopuścić do konkursu również wypowiedzi kilku-zdaniowe. Po długich i burzliwych obradach, mamy w końcu zwycięzców!

Oto wypowiedzi, które nagrodzimy płytami Janusza Radka:

1. „Nie można jednym zdaniem opisać doskonałości!”

2. „Janusz Radek – pamiętam jak dziś… spotkałam go „Gdzieś na mieście”, i choć pomyślałam: „Nie widzę ciebie w mych marzeniach”, bo czułam się jak z krzyża „Zdjęta”, to „Dziwny jest ten świat!”. Nagle poczułam, że „Ja jestem wamp” , a moje życie to nie „Tandetny show”, bo złożyłeś swą pieśnią „Pocałunek ognia” na moich ustach!!!! Chcę wciąż , na nowo, przeżywać to „Jeszcze raz”, aż nadejdzie „Święty pan koniec”…. „Dziękuję za miłość”… zawartą w Pańskich pieśniach, Panie Januszu!!!!!”

3. „A ja nienawidzę Janusza Radka! Tak, nienawidzę!!! A nienawidzę go za to, że czas na jego koncertach nie zatrzymuje się w miejscu, ale płynie za szybko i nigdy nie mogę najeść się jego geniuszem do syta!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, a nagrody prześlemy pocztą.

A dla fanów mamy dobre wiadomości. Janusz Radek wystąpi w styczniu z kilkoma koncertami! Już 11 i 12 stycznia będzie można oglądać go w Chorzowie w musicalu Jesus Christ Superstar, piosenki z nowej płyty „Gdzieś-po-między” zaśpiewa: 19 stycznia w Zielonej Górze i 20 stycznia w Bolesławcu. A 30 stycznia zawita do Katowic ze znanym i lubianym show „Królowa Nocy”. EksMagazyn serdecznie zaprasza na występy Janusza, bo dobra zabawa podczas udziału w nich jest gwarantowana! Śledźcie uważnie nasz portal, bo będziemy mieć dla Was niespodzianki w postaci biletów na poszczególne występy Janusza!

Janusz_Radek
Janusz_Radek

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Konkurs 11/01/2011 15:55

    CytujSkomentuj

    W treści zadania było napisane „jednym zdaniem” …

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.