ikona1234serce
Edyta Nowicka
12/01/2017

Romantyczne Walentynki

Dopiero niedawno witaliśmy Nowy Rok, a już niedługo będziemy mieli kolejna okazję do świętowania – Walentynki. Jedni nienawidzą tego dnia, a inni wręcz nie mogą się doczekać tej wyjątkowej daty. Jak mogą wyglądać te walentynkowe, romantyczne chwile we dwoje? Wcale nie trzeba nigdzie wychodzić. Wystarczy jedynie nasza inwencja i kilka potrzebnych gadżetów, które pozwolą wprowadzić niezwykłą atmosferę

Kwiaty i romantyczny wieczór w ulubionej restauracji wydają się być idealnym scenariuszem rodem z komedii romantycznych. Można jednak zaskoczyć ukochana osobę i zorganizować romantyczną kolację w domu. Aromatyczne potrawy i wnętrze wypełnione niezwykłą atmosferą na długo zapadną w pamięć i pokażą siłę naszych uczuć względem drugiej osoby.

Choć minęły już czasy listów to są one niezwykle przyjemne. Szczególnie te miłosne, które już od najmłodszych lat nas intrygowały. Jakie to ma znaczenie dla partnera lub partnerki? Wystarczy niepostrzeżenie schować karteczkę do torby ukochanego lub zostawić obok łóżka wraz z filiżanką aromatycznej kawy, aby sprawić radość drugiej osobie.

Wspólna kolacja to zawsze dobry pomysł, szczególnie, jeśli dania przygotujemy sami. Nakrywając stół – zadbajmy o szczegóły. Talerze z czerwonym akcentem czy subtelne ozdoby w formie małych serduszek niedbale rozrzucone na obrusie w nienachalny sposób nawiążą do świętowanej przez nas okazji. Wystarczy się jedynie rozejrzeć, a bez problemu znajdziemy mnóstwo gadżetów, które okażą się być pomocne.

Każdemu z nas należy się odrobina lenistwa, a Walentynki są ku temu idealną okazją. Nie ma nic lepszego niż spędzić zimowy wieczór z bliską osobą, patrząc na padający za oknem śnieg. Można sobie wtedy pozwolić na odrobinę relaksu tylko we dwoje, obejrzenie ulubionego filmu, a do tego kubek gorącej czekolady z dużą ilością bitej śmietany. Czym byłyby Walentynki bez romantycznego blasku świec? Rozmigotane światło wprowadzi przytulną atmosferę do każdego wnętrza.

Walentynki to świetna okazja, żeby przypomnieć drugiej osobie o swoich uczuciach. Możemy zrobić to na wiele sposobów, a samodzielne zorganizowanie idealnego, wspólnego wieczoru jest jednym z nich. Pomocne mogą się wtedy okazać różnego rodzaju gadżety i dodatki. Pamiętajmy jednak, że w tym dniu najważniejsze są nasze szczere emocje oraz czas spędzony razem.

Źródło: GutPR

ikona1234serce
ikona1234serce

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.