ssound1
Julia Nieznalska
13/02/2019

Sound Garden Hotel: hotel z kobiecym piętrem

Miejski hotel o najwyższych standardach pod każdym względem!

Sound Garden Hotel to obiekt XXI wieku. W żadnym wypadku nie natrafisz u nas na rozwiązania z poprzedniej epoki takie jak prasa do spodni czy boy hotelowy, nasza oferta obejmuje wyłącznie usługi, których naprawdę potrzebujesz. Zamieszkaj u nas, wypocznij w komfortowym łóżku, odśwież ciało i umysł pod relaksującym strumieniem z deszczownicy.

Zregeneruj siły w Sound Barze lub restauracji Good Company i sprawdź najszybsze łącze internetowe w mieście. Dogodna lokalizacja pomiędzy Twoim biurem a lotniskiem oraz możliwość szybkiego self check-in’u to nie jedyne aspekty naszego inteligentnego hotelu.

Dysponujemy również piętrem tylko dla kobiet – Ladies floor. To nasze najwyższe piętro – dzięki temu najcichsze, najbezpieczniejsze, z najlepszym widokiem tylko dla Pań. Jest to strefa z bezpłatnymi fotelami do masażu, prasą i książkami. W pokojach zainstalowaliśmy dodatkowe oświetlenie oraz lusterka do makijażu. Jako jedyny hotel w Polsce oferujemy naszym Paniom bezpłatną Voda Collagen Beauty.

ssound1
ssound1

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 06/11/2019 21:40

    CytujSkomentuj

    Miałam przyjemność być kilkukrotnie gościem podczas Imprez (niestety, nie nocowałam na piętrze dla Kobiet) i faktycznie, polecam obiekt pod każdym względem – czysto, w miarę cicho – jak na centrum w sumie, przepyszna kuchnia i duża gościnność.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.