ikona1234kobieta9
Ela Makos
17/02/2017

Stand-upowy Dzień Kobiet

Już 25 marca 2017 r. o 20 odbędzie się 3. Stand-upowy Dzień Kobiet. Tego dnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie wystąpią najzabawniejsze polskie artystki. Zapowiada się wyjątkowy wieczór!

Już po raz trzeci w Krakowie odbędzie się sceniczne święto kobiet! Na 3. Stand-upowym Dniu Kobiet pojawią się najciekawsze i najzabawniejsze polskie artystki. Różnią się temperamentem, poglądami, długością włosów i wzrostem. Łączy je inteligentny humor, piękno i zawadiacka bezpośredniość. Na scenie wystąpią: Katarzyna Piasecka, Ewa Błachnio, Agata Biłas, Wiolka Walaszczyk i Ola Petrus. Całość poprowadzi Iza Kała. Zapraszamy na unikatowy wieczór, podczas którego zobaczycie wybuchową mieszankę silnych kobiecych osobowości. Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Katarzyna Piasecka

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym.

Ewa Błachnio


fot. P. Chlipalski

fot. P. ChlipalskiAktorka kabaretowa i dramatyczna . Obecnie związana z krakowskim teatrem „sztuka na wynos”, Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach.

Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą  (występy stand-up’owe, kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie zespołu „Muzikanty”), ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na żywo).

Wiolka Walaszczyk

Wiolka to niezwykle odważna, energetyczna, impulsywna i pozytywna stand-uperka. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń.

Agata Biłas

fot. Anika Nojszewska

fot. Anika Nojszewska


Autorka i aktorka kabaretowa, współtwórczyni warszawskiego kabaretu Stado Umtata (laureata czołowych konkursów kabaretowych, m.in. PAKI, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Turnieju Łgarzy). Obecnie występuje solo oraz w Impro Kolektywie Przyjezdni. Z wykształcenia antropolog, z zamiłowania satyryk, z rozpędu matka i żona.

Ola Petrus

fot. Tomasz Kurzyński

fot. Tomasz Kurzyński


Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.

Iza Kała


fot. Marta Filipczyk

fot. Marta Filipczyk


Aktorka, stand uperka, one woman showka, konferansjerka, improwizatorka. Wrocławianka po Łódzkiej Szkole Filmowej, obecnie przeprowadzona z Warszawy do Krakowa. Pomysłodawczyni i producentka Stand-upowego Dnia Kobiet. Ma kota, który zachowuje się jak pies.

Bilety (od 30 zł) na to wydarzenie można znaleźć na stronach:

https://biletynakabarety.pl/event/sector/id/98010

http://www.ticketpro.pl/jnp/scena/kabaret/1910523-stand-up-bilety.html

Przedsprzedaż biletów trwa do 15.03.2017.

Wydarzenie organizowane przez Fundację FxCuffs oraz grupę Same Baby.

Więcej o wydarzeniu:

www.standup.fxcuffs.pl

ikona1234kobieta9
ikona1234kobieta9

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.