Sakura_ikona
Wieczór panieński lub kawalerski może być bardzo oryginalny - wystarczy tylko dobry pomysł
Monika Mista
21/11/2011

Wieczory panieńskie w Krakowie

O wieczorach panieńskich i kawalerskich w Krakowie najwięcej wiedzą Niemcy i Brytyjczycy. Podczas jednego weekendu miasto staje się dla obcokrajowców istnym rajem na ziemi – mogą się wyszaleć, wytańczyć, a przy tym nie wydać fortuny. A jak się bawią Polki i Polacy? Coraz częściej spędzają przedślubne wieczorki na niekonwencjonalnych, tematycznych imprezach. Centrum Tańca i Urody „Sakura Dance and Beauty” jest organizatorem takich spotkań w Krakowie

Bollywood – alternatywa dla striptizów

Najczęściej główną atrakcją wieczorów panieńskich i kawalerskich są gorący panowie Chip and Dales lub rozbierające się striptizerki. Nie bez powodu moda na tego rodzaju praktyki nie przemija – taniec wprowadza wszystkich w doskonały nastrój, jest uniwersalnym sposobem na integrację i rozluźnienie atmosfery. Dlatego w „Sakura Dance & Beauty” uczestniczki wieczoru panieńskiego decydują, jakiego tańca chcą się nauczyć, w jakim klimacie chcą spędzić czas. Najczęściej wybór pada na Bollywood. Podczas zajęć tanecznych przyszła Panna Młoda wraz z koleżankami przenoszą się do ekscytującego hinduskiego świata – pełnego zapachu drzewa sandałowego, blasku świec i widowiskowych rytuałów.

Wszystko zaczyna się od tego, że uczestniczki przebierają się w tematyczne stroje i biżuterię, przyszła małżonka również otrzymuje hinduską suknię ślubną i dodatki. Według tradycji, nie powinno zabraknąć henny i symbolicznych ozdób na ciele, ale z tym kobiety zazwyczaj radzą sobie doskonale. Następnie instruktorka tańca prezentuje tradycyjny ślubny taniec Bollywood i zachęca młode kobiety do wspólnej nauki wybranego układu. Uwieńczeniem treningu jest zaprezentowanie wszystkich kroków w damskim wykonaniu. Na pamiątkę Panna młoda otrzymuje ręcznie wykonany dyplom z podpisami koleżanek. Uczestniczki wieczorów panieńskich często nie znają się wzajemnie, dlatego część taneczna jest ważna, aby panie mogły się swobodnie zintegrować w rytmach Bollywood lub innego wybranego motywu przewodniego.

Strefa SPA – strefa relaksu

Aby uatrakcyjnić wieczory panieńskie Sakura Dance & Beauty proponuje relaks w „salonie piękności”. Punktem wyjścia jest sauna i jacuzzi, z których uczestniczki korzystają bez limitu, wg własnego uznania i potrzeb. Uczestniczki mają również możliwość skorzystania z innych propozycji: masaży, zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy. W ofercie Sakury jest także fryzjerka i wizażystka, ponieważ niejednokrotnie zdarza się, że po zakończonym wieczorze panie rozpoczynają clubbing „na mieście” i chcą wyglądać olśniewająco. Seans w strefie relaksu trwa około 2 godzin. Po takim czasie kobiety są wypoczęte, zrelaksowane i – co najważniejsze – zadowolone.

Szczegóły – uzgadniane indywidualnie

Oczywiście, decyzja o tym, czy wieczór panieński odbywa się pod hasłem Bollywood, czy może brazylijskich rytmów, należy do organizatorów. Program babskiego spotkania można bowiem dostosować do preferencji uczestniczek – może on zawierać wyłącznie taneczne atrakcje, lub tylko przyjemności w SPA.
Istnieje również możliwość zorganizowania wieczoru dla grup mieszanych, jeśli przyszła Para Młoda organizuje wieczór panieńsko – kawalerski wspólnie.

Podczas wieczorów panieńskich serwowane są, również wg uznania i potrzeb, owoce, przekąski, napoje.

Kontakt dla zainteresowanych wieczorami panieńskimi w Krakowie:

Sakura Dance & Beauty
(naprzeciwko Zakładów Farmaceutycznych Pliva)
ul. Mogilska 69a, Kraków
Tel.: (12) 294 90 32 / 607 030 055
E-mail: secretariat@sakuracenter.com
www.sakuracenter.com

Sakura_ikona
Sakura_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.