musso002
Julia Nieznalska
07/09/2018

Wiganna Papina i Bogdan oraz nowy SsangYong Musso

Ekipa programu „Za kierownicą SsangYong” postanowiła nie dać się letnim upałom i mimo gorącego dnia wszyscy punktualnie odliczyli się na planie kolejnego odcinka, który tym razem kręcony był na zatłoczonych ulicach stolicy oraz w warsztacie samochodowym należącym do jednego z autoryzowanych salonów SsangYong w Warszawie.


Gwiazdami i zarazem parą prowadzących „Za kierownicą SsangYong” w nowej odsłonie zostali znana i ceniona stylistka, a także gwiazda kabaretu Lalamido Wiganna Papina oraz utytułowany reiner Bogdan Czarnik. Bohaterem zaś był nowy pick-up SsangYong Musso. Gospodarze odcinka postanowili wziąć ten miejsko-terenowy model na warsztat, dosłownie i w przenośni. To białe, bardzo pakowne cacko w automacie robi naprawdę ogromne wrażenie, nie tylko wizualne, bo trudno znaleźć osobę, która nie obejrzałaby się za sunącym przez warszawskie ulice samochodem SsangYong.

Zresztą każde auto tej marki zwraca uwagę przechodniów oraz innych kierowców, a jeśli zza szyby można rozpoznać znane i lubiane twarze, niemal pewne jest, że ktoś zaczyna robić zdjęcia. Nasi eksperci zgodnie twierdzą, że Musso prowadzi się lekko i sprawdza się, zarówno w mieście, jak i w terenie, m.in. dzięki napędowi na cztery koła, nie straszne mu są góry i doliny, a co najważniejsze jest bardzo pakowny, co jest ogromną zaletą, na którą zwrócili uwagę wyjątkowi prowadzący. Wiganna jako stylistka pracująca przy wielu programach, m.in. „Pytanie na śniadanie” codziennie przewozi mnóstwo ubrań do stylizacji, które osobiście dostarcza gwiazdom na plany filmowe i telewizyjne bardzo doceniła wielkość kabiny oraz osobnego bagażnika.

Tak samo Bogdan, który często wozi ze sobą niezbędny sprzęt do ujeżdżania konia. SsangYong Musso jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, od których praca wymaga przemieszczania się w różnych warunkach, a także wożenia ze sobą wielu niewygodnych akcesoriów.

Wiganna Papina i Bogdan Czarnik mieli przyjemność testować nowe Musso dzięki Promotion Instytut Events, czyli producentowi cyklu „Za kierownicą SsangYong”.

Więcej na:
www.ssangyong.pl
www.facebook.com/SsangYongJaworskiGajewski

musso002
musso002

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 07/09/2018 19:30

    CytujSkomentuj

    O kurczaki ale ekipa :D Super! Widać że się fajnie bawili i miło jeżdzili. Czy te samochody mają jazdy próbne? Nie, żebym jutro chciała kupić ;) ale wygląda wygodnie a szykujemy się na zmianę auta jakoś na wiosnę.
    PS. ta zielona sukienka – cudo! czy to własność prywatna czy można normalnie gdzieś obejrzeć?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.