ikona1234aparat_hobby
Ela Makos
23/09/2016

Wspomnienia zapisane na fotografiach

Dobrze jest mieć poza wspomnieniami coś jeszcze. Coś, co przeniesie nas na moment do dawnych zdarzeń i będzie wywoływało u nas szczery uśmiech. Niezapomniane chwile zasługują na niezwykłą oprawę

Jak pisała Wisława Szymborska: „Nic dwa razy się nie zdarza (…). Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy”. Dlatego najważniejsze i najpiękniejsze chwile w życiu warto uwiecznić właśnie na fotografiach. Oglądanie zdjęć upamiętniających ważne momenty naszego życia, takie jak wakacje, spotkania z rodziną i przyjaciółmi, ślub czy narodziny dziecka gwarantuje nam przeżywanie ich ponownie, pomagając przywołać wspomnienia. Dzięki fotografii możemy wrócić do najpiękniejszego dnia w życiu lub bardzo szybko przenieść się w miejsce na ziemi, które mieliśmy okazję odwiedzić. Samo zdjęcie to jednak nie wszystko. Ważnym dla nas zdjęciom należy się także wyjątkowa oprawa.

W czasach, gdy każde ze zdjęć odtwarzamy na komputerze i przetrzymujemy je na dysku lub w chmurze, nie spieszy nam się do ich wywoływania. Nic jednak nie wpływa na charakter fotografii jak elegancki papier i piękna ramka lub ewentualnie ładne pudełko na zdjęcia. Profesjonalny wydruk i oprawa zdjęć oddadzą nie tylko ich ważność, ale także utrwalą je nawet na kilkaset lat, aby mogły się nimi cieszyć kolejne pokolenia.

Coraz częściej, poza tradycyjnym wywoływaniem zdjeć decydujemy się na eksponowanie fotografii w ramach foto albumu. Wbrew pozorom ta opcja jest równie łatwo dostępna jak zwykłe wywołanie zdjęcia. Jeśli jednak zależy nam na dobrej jakości zdjęć to powinniśmy postawić na druk pigmentowy. Z pewnością nie należy on do najtańszych, ale pozwala na to, by jeszcze dłużej cieszyć się wspomnieniami, a więc zdjęciami w świetnej jakości.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się zamieścić nasze zdjęcia w albumie czy będzie to zestaw oprawionych wydruków, warto mieć pod ręką wykonane „na miarę ” pudełku. W nim z pewnością będą się prezentować jeszcze bardziej elegancko.

Fotografie to też dobry pomysł na prezent. Obdarowujący zastanawia się czym może uszczęśliwić obdarowywaną osobę oraz sprawić, by upominek był użyteczny i ponadczasowy. Czymś więcej niż sam prezent, a jednocześnie uniwersalnym podarunkiem, jest wręczenie bliskiej osobie albumu lub pudełka z ważnymi dla niej fotografiami. Ten upominek będzie nie tylko czymś materialnym, co wręczymy danej osobie, ale i dobrym sposobem na sentymentalną podróż do przeszłości. o więcej, żaden prezent nie jest tak chętnie oglądany i nie poświęca mu się tyle czasu, co zdjęciom

Albumy czy opakowania ze zdjęciami zwykle chowamy do szuflady i wyciągamy, gdy chcemy je pooglądać. Eleganckie albumy i pudełka na fotografie klasy premium, oprócz wspomnień, są także ozdobą wnętrza. Ręcznie wykonane, na indywidualne zamówienie, z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza – salonu czy gabinetu, aby jeszcze częściej po nie sięgać i oddawać się miłym wspomnieniom.

Źródło: Good One PR

ikona1234aparat_hobby
ikona1234aparat_hobby

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.