Janusz_Radek
Janusz Radek to artysta niebanalny i wyjątkowy
karolina
03/01/2011

Wygraj płytę Janusza Radka!

Dla naszych Czytelniczek i Czytelników mamy wspaniały noworoczny prezent! Trzy najnowsze płyty Janusza Radka „Gdzieś-po-między” z autografem artysty! Zapraszamy do udziału wszystkich fanów tego wspaniałego muzyka

Janusz Radek to wrażliwy, niebanalny artysta, niepokorny intelektualnie mężczyzna, fascynujący człowiek. Unika gotowych odpowiedzi, szablonów i stereotypów. Uważa, że każdy mężczyzna od czasu do czasu powinien być chłopcem. Jako jeden z nielicznych, może pochwalić się własnym gatunkiem muzycznym o nazwie „Janusz Radek”.

O swojej nowej płycie, która od listopada dostępna jest w sklepach muzycznych mówi: „Jest zupełnie inna, przekorna, odwrotna. Jej odwrotność widoczna jest również w warstwie muzycznej. Są tradycyjne piosenki, które śmiało można byłoby zagrać przy fortepianie, ale zupełnie inaczej zaśpiewane, zaaranżowane. I te piosenki choć nietypowo „opakowane” w środku mają to, za czym – mam nadzieję – ludzie tęsknili. To tęsknota za tym, żeby kobieta wyglądała, jak kobieta, by usta były ustami, a facet pachniał jak facet. Oczywiście, przeróżne rzeczy się pozmieniały, bo ludzie chcą wychodzić z ram. Ale gdzieś tam w środku, przynajmniej we mnie, jest marzenie o pewnych podstawach związanych z obyczajowością, narodowością, moralnością. To nie jest nic ponad to, co ktoś już wymyślił. O czym pisał niejaki Szekspir, a potem niejaki Dostojewski.”

I tę właśnie, niezwykłą płytę, możecie wygrać. Wystarczy, że na adres redakcja@eksmagazyn.pl przyślecie maila z jednym zdaniem: Dlaczego Janusz Radek jest niezwykłym artystą? A może jest zwykły, tylko po prostu kochacie jego twórczość? Jeśli tak, napiszcie po prostu, co Was w nim ujmuje. Na maile czekamy do najbliższej środy do północy. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami, a o wynikach poinformujemy Was na portalu, Facebooku i mailowo. Zapraszamy do zabawy!

A dla fanów mamy dobre wiadomości. Janusz Radek wystąpi w styczniu z kilkoma koncertami! Już 11 i 12 stycznia będzie można oglądać go w Chorzowie w musicalu Jesus Christ Superstar, piosenki z nowej płyty „Gdzieś-po-między” zaśpiewa: 19 stycznia w Zielonej Górze i 20 stycznia w Bolesławcu. A 30 stycznia zawita do Katowic ze znanym i lubianym show „Królowa Nocy”. EksMagazyn serdecznie zaprasza na występy Janusza, bo dobra zabawa podczas udziału w nich jest gwarantowana!

Janusz_Radek
Janusz_Radek

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Małgorzata Furmańska 07/01/2011 11:32

    CytujSkomentuj

    Janusz Radek jest niezwykłym artystą, ponieważ jego muzyka przyciąga tych starszych, jak i młodszych- ja jestem tego dowodem.
    Gosia,16 lat

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.