HairyTale2
Julia Nieznalska
20/01/2024

Agnieszka Niedziałek i Justyna Szałańska

Agnieszka Niedziałek i Justyna Szałańska to kolejne wyjątkowe Bohaterki projektu SUKCES JEST KOBIETĄ!

Te niezwykłe przedsiębiorczynie, które stoją za marką Hairy Tale dbają codziennie o to, abyśmy my, kobiety, mogły cieszyć się bajecznie pięknymi i zdrowymi włosami!

AGNIESZKA

Agnieszka Niedziałek: włosomaniaczka, autorka bestsellerowej książki Robię Włosing®. Od lat zajmuje się edukacją w dziedzinie świadomej pielęgnacji włosów, pokazując jak dbać o włosy prosto, szybko i skutecznie.

W 2017 roku założyła napieknewlosy.pl, czyli pierwszy sklep dla entuzjastów świadomej pielęgnacji włosów, gdzie obecnie klienci mogą znaleźć selekcję sprawdzonych i najlepszych włosowych perełek. W 2020 roku wprowadziła na rynek pierwsze kosmetyki własnej marki Hairy Tale Cosmetics, które stale podwyższają poprzeczkę w sektorze pielęgnacji włosów. W biznesie wyznaje zasadę „jeśli się nie zmieniasz, to stoisz w miejscu”.

JUSTYNA

Justyna Szałańska: z wykształcenia absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo finansowe i skarbowość oraz licencjackich na kierunku Samorząd terytorialny i polityka regionalna na Uniwersytecie Warszawskim, z pasji specjalistka podatkowo-księgowa.

Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, m.in. w branży budowlanej, a także prowadząc własne biuro rachunkowo-księgowe i przeprowadzając analizy finansowe dla klientów z wielu branż. Swoją przygodę z Fractal Solutions rozpoczęła jako Finance Manager, następnie objęła stanowisko Dyrektorki Operacyjnej kierując na co dzień strategią i kluczowymi działaniami firmy w obszarach takich jak magazyn, księgowość i marketing.

W swoich działaniach kieruje się wiedzą, doświadczeniem i analizą danych. Pasjonatka ciągłego zdobywania wiedzy oraz miłośniczka nowoczesnych form zarządzania organizacją. Obecnie słuchaczka na Menedżersko-finansowych studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej. Prywatnie udziela się w polskich i zagranicznych organizacjach buddyjskich.

FIRMA

Obecnie działająca jako spółka FRACTAL SOLUTIONS, firma zaczynała jako jednoosobowa działalność w dziewięciometrowym pokoju w bloku w 2017 roku. Jej powstanie wynikało z naturalnej potrzeby rynku: założycielka, Agnieszka Niedziałek, edukowała i pokazywała pielęgnację włosów na konkretnych produktach. Specjalistyczny sklep dla fanów świadomej pielęgnacji, gdzie mogą wszystkie te produkty znaleźć, okazał się strzałem w dziesiątkę.

Przez lata napieknewlosy.pl rozwijało się i z małego pokoju przeskoczyło przez kilka magazynów, po drodze zahaczając nawet o sklep stacjonarny, wysłało kilkaset tysięcy paczek, obsłużyło kilkuset klientów B2B. Obecnie, działając już jako spółka, firma działa w nowoczesnej hali magazynowej wysokiego składowania, posiłkując się własną logistyką. Poza sprzedażą detaliczną, FRACTAL SOLUTIONS zajmuje się zarządzaniem i sprzedażą marki własnej do małych punktów i do ogólnopolskich sieci handlowych, a także dystrybucją marek zagranicznych zarówno B2C jak i B2B. A czy polskie kosmetyki zaczną podbijać także zagranicę? Czas pokaże, ale jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

fot. Archiwum prywatne Bohaterek, materiały promocyjne marki

HairyTale2
HairyTale2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.