AW3
Edyta Nowicka
17/07/2019

ALEKSANDRA WĄSIK: Oczy są zwierciadłem duszy

Właścicielka i główny szkoleniowiec Marki Fashion Brows zaprasza nas do swojego świata – świata piękna, które tworzy własnymi rękami.

Jej kreatywność, pasja oraz uśmiech sprawiają, że marzenie o pięknym wyglądzie brwi czy ust klientek się urzeczywistnia – i dzieje się to dokładnie pod osobowość i potrzeby danej pani.

Aleksandra Wąsik, właścicielka i edukator Marki Fashion Brows: „Oczy są zwierciadłem duszy, brwi nadają twarzy charakteru. Zawsze wyregulowana brew wygląda dobrze, twarz wygląda młodo i wyglądamy pogodnie.

Czasami choroby lub nieprawidłowa regulacja wpływają na to, że brwi wypadają i wtedy z pomocą przychodzi makijaż permanentny.

Najbardziej naturalną techniką jest technika microblading, która do złudzenia przypomina naturalny włos. Możemy stworzyć efekt trójwymiarowy, dodając też cieniowanie”.

Aleksandra Wąsik: „Po czterech tygodniach umawiamy się na zabieg kontrolny, podczas którego oceniamy efekt pigmentacji oraz to, jak osadził się pigment”.

Pacjentka: „Najbardziej przeszkadza mi, że nie mam brwi. Namalowanie ich zajmuje mi bardzo dużo czasu, chciałabym żeby one były cały czas ze mną. Rano, jak wstaję, gdy idę do sklepu i jak idę na basen – cały czas”.

Zachęcamy do obejrzenia filmów z Aleksandrą Wąsik – zobaczcie przygotowania do zabiegu

TUTAJ

oraz

TUTAJ!


Salon kosmetyczny „Fashion Brows”, którego właścicielem jest Pani Aleksandra Wąsik, mieszczący się przy ulicy Piotrkowskiej 31/4 w Kielcach, zaprasza na zabiegi makijażu permanentnego brwi i ust oraz szereg innych zabiegów, takich jak:

  • Kosmetologia estetyczna,
  • Peelingi,
  • Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i wiele, wiele innych.

W salonie można również nabyć specjalistyczne kosmetyki marki „Fashion Brows”.

http://www.fashionbrows.eu

https://www.facebook.com/fashionbrowsacademy/

AW3
AW3

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 11/10/2019 16:06

    CytujSkomentuj

    Niesamowita różnica na tych obu fotografiach. Ja wiem ze na początku jest pewnie jakiś obrzęk na ciele bo w końcu to przecież jest żywa tkanka ale zmiana jest wprost niewiarygodna. Chętnie bym sobie zrobiła usta bo na pewno to jest bardzo wygodne tylko boje się bólu. No myśle i myśle nad tym. Za to efekt zachwyca i chyba się zdecyduje właśnie :) ))

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.