kobieta_123ikonanowe_2015_07
Ela Prochowicz
07/07/2015

Kuracja dla włosów

Zastanawiasz co zrobić, by zniszczone farbowaniem włosy odzyskały blask? A co jeśli nie farbujesz włosów, a pomimo tego są zniszczone i poplątane? Fryzjer Piotr Jesionkiewicz zdradza, dlaczego warto regularnie stosować maski do włosów

Twoje włosy są cienkie i delikatne, więc nie chcesz ich obciążać kosmetykami? Maski nie są Twoimi wrogami. Regenerują, nawilżają i odbudowują, dzięki czemu włosy są zdrowe i błyszczące. – Trzymaj się tylko dwóch zasad: nie nakładaj kosmetyku przy skórze głowy i zawsze dokładnie go spłukuj – radzi Piotr Jesionkiewicz.
Zniszczonym włosom nie wystarczy odżywka. Maska działa intensywniej – mocniej rozchyla łuski włosa i głębiej w nie wnika. Stosuj do dwóch razy w tygodniu. Nakładaj na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Po nałożeniu owiń głowę ciepłym ręcznikiem. Spłucz po kwadransie.
- Włosy zdrowe dzięki masce nie będą się plątać i staną się podatniejsze na układanie. Poza tym regularnie nawilżane nie stracą blasku – dodaje Jesionkiewicz.
Składniki masek wnikają w mikrouszkodzenia we włosach, sprawiając, że stają się gładkie i pięknie odbijają światło. Ich intensywne działanie daje widoczne efekty. Jeżeli farbujesz włosy i są one bardzo uszkodzone polecam stosować  OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR – jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, wzmacnia włosy, poprawia ich kondycję a co najważniejsze w dużej części eliminuje skutki uboczne koloryzacji dzięki czemu włosy się nie łamią są lśniące, sprężyste i naprawdę zdrowe. Umożliwia regenerację, ochronę przed ciepłem i innymi rzeczami które na co dzień spotykają nasze włosy.
OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR  kosztuje 140 zł i można go kupić w salonach fryzjerskich lub na www.pjszop.pl

O Fryzjerstwo PJ

Fryzjerstwo PJ tworzą doświadczenie i umiejętności trójki nieprzeciętnych stylistów fryzur – Piotra Jesionkiewicza – założyciela i właściciela salonu oraz Joli Pawłowskiej-Giedroyć, Łukasza Kropskiego.
Piotr swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął bardzo wcześnie. Od 16 roku życia uczył się sztuki od samego Mistrza Fryzjerstwa Artystycznego – Janusza Szymańskiego. Swój pierwszy profesjonalny salon fryzjerski otworzył mając niewiele ponad 20 lat. Zlokalizowana w warszawskim Śródmieściu Galeria Fryzur, była nie tylko klimatycznym miejscem, gdzie w przyjemnej twórczej atmosferze można było poddać się fryzjerskiej metamorfozie, ale również minigalerią sztuki, w której prezentowane były obrazy wybranych warszawskich artystów. Można je było nie tylko oglądać, ale również kupić.
Mimo że w 2010 roku nazwa salonu zmieniona została na Fryzjerstwo PJ, sztuka współczesna nadal jest w nim obecna, o czym przekonać można się odwiedzając to wyjątkowe miejsce, zaaranżowane na terenie dawnej fabryki przy ul. Emilii Plater 9/11.


kobieta_123ikonanowe_2015_07
kobieta_123ikonanowe_2015_07

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.