Salon Odrodzenie w Krakowie
Redakcja
21/04/2012

Makijaż na dłużej

Bizneswoman, sportsmenka czy po prostu kobieta wybierająca się na urlop do ciepłych krajów. Makijaż permanentny zyskuje na popularności głównie ze względów praktycznych

Dziś makijaż permanentny staje się alternatywą dla tradycyjnego. Po pierwsze, nie ma z nim problemu po wyjściu z basenu czy sauny, po drugie, nie trzeba nakładać go codziennie, po trzecie, utrzymuje się na twarzy nawet do pięciu lat.

Taki zabieg umożliwia poprawienie linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu i wypełnienie dowolnym kolorem. Można także skorygować brwi i linię oka. Często jest stosowany po przebytych zabiegach chirurgicznych czy chorobach skóry.

Makijaż permanentny zyskał popularność pod koniec lat osiemdziesiątych. Jest to zabieg upiększający twarz i ułatwiający zrobienie codziennego makijażu. Efekty utrzymują się około pięciu lat. Jego trwałość uzależniona jest od rodzaju skóry. Można go uzupełniać, poprawiać, robić ponownie, jak zniknie.

Jeśli szukacie dobrego miejsca do wykonania profesjonalnego makijażu permanentnego, warto zajrzeć do Centrum Kosmetyki Leczniczej Odrodzenie, które działa w Krakowie z powodzeniem już od 1995 roku. – Wyróżniamy się na tle innych gabinetów doświadczeniem i podejściem indywidualnym – podkreśla Małgorzata Gajewska-Didiuk, założycielka Odrodzenia, która najdłużej w Krakowie (od 1997, czyli 15 lat – przyp. red.) wykonuje makijaż permanentny. Jest laureatką Mistrzostw Polski.

- W Odrodzeniu można umówić się na bezpłatną konsultację, gdzie opiszemy jak wygląda zabieg, oraz pokażemy, jak można dobrać makijaż do urody, tak żeby podkreślić urodę i zniwelować asymetrie – podkreślają specjaliści z Centrum.

Korekta kształtu ust, oczu, brwi, podkreślenie konturów, wyrównanie asymetrii – to tylko kilka przykładów tego, co może zdziałać makijaż permanentny.

Do każdego makijażu permanentnego Odrodzenie dorzuca terapię światłem Led o wartości 100 zł gratis!

Zalety poddania się zabiegowi to komfort i dobry wygląd rano, wieczorem, na basenie i plaży bez potrzeby poprawy makijażu. Jego zadaniem jest subtelne podkreślenie urody lub skorygowanie jej mankamentów (asymetrii).

Zapraszamy do
Centrum Kosmetyki Leczniczej Odrodzenie
ul. Pomorska 6/3,
Polska, 30-039 Kraków
www.salonodrodzenie.pl

Salon Odrodzenie w Krakowie
Salon Odrodzenie w Krakowie

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.