zz poziom 1a
Kalina Samek
12/08/2021

Żaneta Żywiałkowska: Codzienne radości dają mi szczęście!

Założycielka Akademii Makijażu Permanentnego, Magister kosmetologii estetycznej, pedagogiki, trener, prelegent na konferencjach mikropigmentacji w kraju i za granicą!

Żaneta Żywiałkowska to kolejna Bohaterka naszej niezwykłej edycji projektu „La Dolce Vita!”, realizowanego z ramienia ósmej edycji książki i inicjatywy „Sukces jest Kobieta”. Założycielka Akademii Makijażu Permanentnego, Magister kosmetologii estetycznej, pedagogiki, trener, prelegent na konferencjach mikropigmentacji w kraju i za granicą. Dziś opowie o swoim sposobie na radość – własną oraz Klientów oraz o tym, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego człowieka.

Co w Pani pracy jest niezwykłego, co Panią codziennie wprawia w dobry nastrój?

Niezwykłość mojej pracy wynika przede wszystkim z faktu, że pracuję z ludźmi, co bardzo lubię. Cały czas poznaję wiele nowych osób, rozmawiam z nimi i poznaję ich historie. To wszystko bardzo mnie cieszy, gdyż jestem osobą otwartą na świat i bardzo lubię ludzi.

Kolejnym plusem mojej pracy jako linergistki jest sprawianie radości moim klientkom. Fakt, że mogę tworzyć metamorfozy, które nie tylko wprawiają je w świetny nastrój, sprawiają, że są bardziej pewne siebie i bardziej siebie akceptują, ale również pozwalają oszczędzić im sporo czasu podczas porannego szykowania się a to dla mnie ogromna frajda. Widok ogromnego uśmiechu oraz wdzięczność po wykonanym zabiegu, również mnie sprawia wiele radości i napędza do dalszej pracy.

W swojej pracy jestem również szkoleniowcem. W tym aspekcie niezwykły jest widok progresu, jaki osiągają moje kursantki, dzięki moim wskazówkom.

Co w sobie uważa Pani za wyjątkowe i wspaniałe?

Uważam, że wyjątkowa we mnie jest przede wszystkim ta otwartość na świat i ludzi, o której wspomniałam wyżej. Poza tym potrafię i lubię słuchać ludzi, co też przekłada się na moją pracę. Zawsze wsłuchuję się w potrzeby oraz preferencje zarówno moich klientek, jak również kursantek. Po prostu staram się podchodzić do każdego indywidualnie.

Poza tym cechuje mnie również empatia, która bardzo pomaga mi wyczuć potrzeby moich klientek bądź kursantek.

Co w kobietach ceni Pani najbardziej i co mogłaby Pani określić przymiotnikiem „wspaniałe”?

Moim zdaniem kobiety są wspaniałe z wielu względów. Godna podziwu jest ich wielozadaniowość – to, że z powodzeniem potrafią połączyć obowiązki dnia codziennego, takie jak dbanie o dom czy opieka nad dzieckiem wraz z dbaniem o siebie.

Kobiety cenię również za ich odwagę i niezależność, która jest coraz bardziej widoczna – współcześnie coraz więcej kobiet nie boi się wyznaczania sobie celów i dążenia do ich realizacji.

Ogólnie rzecz ujmując, uwielbiam kobiety oraz kobiecość.

Jakie cechy charakteru, według Pani, powinna mieć skuteczna kobieta sukcesu?

Kobieta sukcesu powinna być przede wszystkim dobrze zorganizowana. Odpowiednie planowanie jest moim zdaniem kwestią kluczową. Kolejną bardzo ważną cechą jest według mnie samodyscyplina. Uważam, że skuteczna kobieta sukcesu powinna trzymać się ściśle ustalonych zadań i zawsze dawać z siebie 100%.

Kobieta sukcesu powinna według mnie z jednej strony działać szybko i zdecydowanie, z drugiej jednak podchodzić do wszystkiego racjonalnie. Pewnego rodzaju ryzyko jest niejako wpisane w nasze życie, gdyż jak to mówią „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”, jednak przesadne ryzyko według mnie nie jest pożądane.

Bardzo ważnym elementem z punktu widzenia skuteczności w biznesie, jest połączenie pasji z pracą. Jeśli to, co kochamy robić, stanie się naszą pracą, wówczas mamy dużo większe szanse na bycie skutecznym w swoim biznesie. Elementem, który również jest moim zdaniem bardzo pomocny to umiejętność i chęć przebywania oraz rozmawiania z ludźmi.

Co może nam najbardziej przeszkadzać w drodze do zawodowych sukcesów?

Jeśli chodzi o kobiety, to kwestią, która może przeszkadzać w drodze do sukcesów zawodowych, może być emocjonalność. Co prawda mnie osobiście moja wrażliwość czy emocjonalność pomaga w mojej pracy, jednak czasem, gdy emocje wezmą górę, może być to problem. Dlatego moim zdaniem czasem warto wziąć głęboki oddech, przemyśleć wszystko i do niektórych kwestii podejść bardziej na chłodno.

Kiedy nasza praca nie sprawia nam przyjemności, nie jest naszą pasją, a kierujemy się w niej wyłącznie kwestiami materialnymi, wówczas również z całą pewnością nie odniesiemy w niej sukcesu.

Kolejną przeszkodą w drodze do zawodowych sukcesów jest moim zdaniem brak samodyscypliny. Kiedy nie wyznaczamy sobie celów na odpowiedni okres czasu, odkładamy rzeczy na później oraz zapominamy o nich. Reasumując, planowanie oraz dyscyplina są moim zdaniem bardzo istotne dla osiągania sukcesów.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://permanentna.eu/

https://www.facebook.com/pmzaneta

https://pmu-online.com/

Autorką zdjęć jest Kitana Beker – https://www.facebook.com/kitana.beker

Materiał powstał w ramach KAMPANII La Dolce Vita!

zz poziom 1a
zz poziom 1a

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.