kobietaikonanowe123
Edyta Nowicka
14/06/2016

Depilację można polubić

Kobiety, które nie przekonały się jeszcze do depilatora z pewnością zrobią to, gdy tylko użyją go kilkakrotnie. Z czego wynika pozytywne podejście do tego typu sprzętów

Jeśli choć raz doświadczysz naprawdę gładkiej skóry to nie powinnaś się dziwić, że będziesz chciała mieć taką przez cały czas. Jedno naciśnięcie guzika dzieli nas od tego, aby powrócić do okresu dojrzewania i móc ciągle czuć idealnie gładką skórę. Depilatory usuwają już te najkrótsze włoski, a dokładnie mające 0,5 mm długości. To 4 razy krótsze włoski niż te usuwane przez wosk.

Efekt gładkiej skóry utrzymuje się naprawdę długo. Niektóre kobiety, w zależności od depilatora, z którego korzystają, mogą się nią cieszyć nawet po 3-4 tygodniach od ostatniej depilacji. Z czasem pojawiać się także może coraz mniej odrastających włosków. Faktem jest jednak, że dzięki depilatorowi możesz zrobić w swoim domu mały salon kosmetyczny. Depilator sprawia, że stajesz się bardziej oszczędna. Wszystkie pieniądze, które do tej pory wydawałaś na regularne woskowanie teraz możesz zaoszczędzić na przykład na kupno sukienki albo szminki. A może chciałabyś kupić nową torebkę? Morał z tej historii jest taki: koszt jednego depilator oznacza, że nie potrzebujesz już wizyt w salonie, a co z tego wynika? W Twojej kieszeni zostaje więcej pieniędzy na koniec każdego miesiąca mimo, że skóra jest równie gładka, jak po wizycie w salonie kosmetycznym.

Wiele kobiet przed użyciem depilatora obawia się, że zabieg będzie bolesny. Szeroka gama depilatorów dostępnych obecnie na rynku powinna je odwodzić od tej myśli. Producenci stają na głowie, aby jak najbardziej załagodzić ten zabieg. Część z depilatorów posiada np. wbudowane systemy masujące, które sprawiają, że całość przebiega jeszcze łagodniej. Znaczna część z nich może zostać użyta pod prysznicem lub w wannie. Ciepła woda korzystanie wpływa na depilację, relaksuje i łagodzi skórę, dzięki czemu odczuwasz mniejszy dyskomfort!

Depilator nie musi służyć tylko do depilacji nóg, jest równie skuteczny w usuwaniu włosków z innych partii ciała. Można go stosować również do depilacji pach, ramion, twarzy i okolic bikini. Co ważne, sprzęt służy wszystkim kobietom, niezależnie od rodzajów skóry i ich właściwości. Podczas depilacji można korzystać z dwóch trybów prędkości: pierwszy dla kobiet z delikatną skórą, drugi dla szybszego efektu depilacji. Wystarczy włączyć depilator, trzymać go pod kątem 90 stopni w stosunku do depilowanej partii ciała i powoli przesuwać ostrza w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów. Długotrwałe rezultaty sprawiają, że zyskujemy nie tylko gładką skórę, ale i większą pewność siebie.

Źródło: Partner of Promotion

kobietaikonanowe123
kobietaikonanowe123

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 26/07/2018 06:47

    CytujSkomentuj

    Mam depilator od kilku lat i bardzo go sobie chwalę. Włoski mi na szczescie nie rosną jakieś bardzo długie, ciemne i mocne więc używam go raz na około dwa tygodnie, czasem nogi przeciągnę golarką na szybko. Myślę nad laserem ale też myślę czy to ma sens (większy wydatek), jeśli nie narzekam na ilość owłosienia.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.