urodaikony123nowe
Redakcja
21/05/2012

Mamy Ambasadorkę!

Specjaliści z Osteomedu rozstrzygnęli konkurs na Ambasadorkę Pięknego Ciała. Poniżej publikujemy zwycięskie wypowiedzi!

Wybraliśmy Ambasadorki Pięknego Ciała! Wraz z Centrum Medycznym Osteomed ogłosiliśmy kilka tygodni temu konkurs, w którym do wygrania był opisany zabieg wartości kilku tysięcy zł!

Wystarczyło napisać, co dla Was znaczy „piękne ciało”?  Zwyciężczynię poinformowaliśmy o wygranej mailowo najpóźniej do 20 maja. Będziemy jej towarzyszyć podczas konsultacji przed zabiegiem, opiszemy i pokażemy też jego efekty.

Poniżej wypowiedzi trzech zwycięskich Pań:

Miejsce 1
Piękne ciało to ciało zdrowe i pełne sił witalnych, takie, w którym właścicielka czuje się rewelacyjnie każdego dnia!
Katarzyna

Miejsce 2
Dla mnie piękne ciało to takie, które chce być dotykane i oglądane. Takie, które nie ucieka przed niczyim wzrokiem ani ciepłem innego ciała. Według mnie piękne ciało „zaczyna się w głowie”, a jego właścicielka pozwala mu na drobne mankamenty i nie stara się za wszelką cenę wygrać konkursu, którego nagrodą główną jest zabieg naprawczy.
Ewa

Miejsce 3
Jestem kobietą. Mam 47 lat. Urodziłam trójkę wspaniałych dzieci. Z upływem lat moje ciało zaczęło się zmieniać. Przede wszystkim utraciło jędrność. Praca, obowiązki domowe, ciągłe zabieganie – zawsze brakowało czasu na regularne ćwiczenia, czy chociażby zbilansowaną dietę. Od wielu już lat czekolada jest moim najsłodszym przyjacielem. Pomaga, kiedy jest ciężko, nagradza, kiedy pokonuję kolejną przeszkodę i wzmacnia, gdy brakuje sił.. Z połączenia tych wszystkich składników piękne kiedyś ciało – dziś potrzebuje rewitalizacji. Bo piękne ciało to jędrna i nawilżona skóra – to odbicie uśmiechniętej kobiety w lustrze każdego poranka.. Piękna skóra to zdrowa skóra, o którą dbamy i o której naprawdę nie wolno zapominać! Piękne ciało i piękna kobieta stanowią jedność.
Kornelia

Pani Katarzyna wygrała zabieg Zeltiq, o szczegółach będziemy ją informować telefonicznie. Panie Ewa i Kornelia mogą liczyć na 15 proc. rabat na ten właśnie zabieg w Osteomedzie. Jeśli jesteście Panie zainteresowane, prosimy o kontakt z redakcją.

Gratulujemy!

urodaikony123nowe
urodaikony123nowe

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 16/01/2019 20:01

    CytujSkomentuj

    Miło być Ambasadorką czegoś, co ma widoczny wkląd w piękny wygląd i zdrowie. A to, że nasze życie i w tym właśnie ciało, się zmienia, to wiadomo – dobrze że jest jak z tym walczyć, że jest oręż w tej nierównej niestety bitwie ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.