kobieta_123ikonanowe_2015_10
Ela Makos
14/08/2017

Piękne paznokcie, czyli domowy manicure

Piękne i zadbane dłonie to pragnienie wielu kobiet. Te małe marzenia można jednak z łatwością spełnić. Nie potrzeba do tego długich godzin spędzonych w salonach kosmetycznych czy milionów wydanych na kosmetyki. Wystarczy jedynie kilka dobrze dobranych preparatów i trochę chęci. Do dzieła!

Zacznijmy od kwestii, która niejednokrotnie psuje efekt wykonanego manicure, a więc od skórek wokół paznokci. Wystarczy woda i mydło, aby odpowiednio namoczyć skórki, a później bez trudu je usunąć – wycinając lub odsuwając. Trzeba jednak przyznać, że druga z opcji jest dla nas korzystniejsza.

Po tym zabiegu powinniśmy nadać naszym paznokciom odpowiedni kształt. Niezależnie o tego, który kształt wybierzemy nie zapominajmy o tym, aby poprzez piłowanie nie uszkodzić płytki paznokcia. Co zatem możemy zrobić, żeby tego uniknąć? Wystarczy zwrócić uwagę na to, w którą stronę odbywa się piłowanie i zachować go do samego końca.

Tak przygotowanym paznokciom potrzebny będzie jeszcze kolor. Wśród różnych rozwiązań i szerokiej palety lakierów trudno jest wybrać ten ulubiony. Skupmy się zatem na tym, jaki efekt chcemy uzyskać. Kobiety najczęściej zwracają uwagę na to, aby lakier był trwały i sprawiał, że paznokcie będą lśniły. Aby sprostać tym wymaganiom marka Golden Rose stworzyła lakiery, dzięki którym na paznokciach możemy uzyskać efekt tafli lodu. Seria Ice Chic Nail Colour to lakiery, które zdają egzamin trwałości i piękna. Wystarczy jedynie wybrać najlepszy dla nas kolor.

Wiele odcieni dostępnych jest również w ramach serii Ice Color Nail Lacquer. Domeną tych lakierów jest nie tylko szeroka gama kolorów, ale i płasko ścięty pędzelek, dzięki któremu panie mogą zapomnieć o smugach. Zamiast smug zyskują natomiast doskonałą pigmentację, trwałość i wysoki połysk.

Są jednak takie okazje, które wymagają większego szaleństwa, a to oznacza, że sam kolor może nam nie wystarczyć. Z pewnością warto wtedy rozważyć wykorzystanie Holograficznego lakieru do paznokci Golden Rose. Zawiera on pigment holograficzny, a to oznacza, że nasze paznokcie spowije diamentowy pył, dzięki któremu uzyskamy efekt tęczy, a także pewien rodzaj trójwymiarowego obrazu. W tym wydaniu paznokcie nigdy nie wyglądają tak samo.

Pozostaje jeszcze kwestia uniwersalnego, ale i sprawdzonego sposobu malowania paznokci. Jak to zrobić, aby uzyskać pożądany efekt? Poniższa infografika z pewnością będzie pomocna.

Więcej na: www.goldenrose.pl

kobieta_123ikonanowe_2015_10
kobieta_123ikonanowe_2015_10

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.