ikona1234kobieta8
Ela Makos
27/01/2017

Piękno płynące z alg

ALGAE (E3livePoland) jest jedyną firmą w Polsce, która dysponuje tak naturalnymi i wysokowitaminowymi produktami, jakimi są świeże algi. Ciemny, gęsty płyn algowy charakteryzuje się naturą, świeżością, a także zawiera wiele ważnych elementów odżywczych.

Zdecydowaną zaletą tego dodatku jest płynąca z niego energia. Ta energia nie stanowi jednak krótkiego impulsu, który otrzymujemy po spożyciu kawy. To trwała wibracja, pozwalająca skoncentrować się na konkretnych zadaniach i rozprawić z roztargnieniem. Ten składnik wpływa również na stopień naszej wytrzymałości i znacznie przyspiesza proces regeneracji. Dlatego też jest doskonałym suplementem dla sportowców.

Glony współpracują z jelitami, wzmacniają proces trawienia i mają pozytywny wpływ na pracę jelit, a tym samym na nasz ogólny stan zdrowia. Badania wykazują że zdrowie układu trawiennego jest podstawą ogólnej odnowy biologicznej. Poprzez dobre funkcjonowanie systemu biologicznego nasz układ umysłowy i nerwowy również działa poprawnie, czego efektem jest dobre samopoczucie. Okazuje się zatem, że wspierając nasze systemy trawienne, robimy również krok w kierunku zrównoważonej chemii mózgu.

AFA Fresh Frozen – sposób na piękno i młodość

Bogactwo minerałów zawartych w AFA Fresh Frozen stanowi dodatek kosmetyczny, dzięki któremu możemy się cieszyć lśniącymi włosami, piękną skórą i zdrowymi paznokciami. Można go zatem uznać za eliksir piękności dla kobiet oraz eliksir młodości dla mężczyzn.

Jak produkty ALGAE wpływają na włosy, skórę i paznokcie?

Produktem, który sprawia, że skóra nabiera nowego blasku, włosy wyglądają na zdrowe, a paznokcie stają się zdecydowanie mniej łamliwe jest Flos-Aquae Aphanizomenon AFA! Statystyki pokazują, że prawie 183 miliony Amerykanów ma niedobór witamin i minerałów ważnych dla pięknej skóry, włosów i paznokci. Składniki odżywcze zawarte w ALGAE sprawiają, że wspomniane włosy, paznokcie i skóra stają się piękne i zdrowe. Organizm każdego z nas zwyczajnie potrzebuje witamin i minerałów, bo to właśnie one pozytywnie na nas wpływają. Włosy, skóra i paznokcie to elementy, na podstawie których możemy również wstępnie rozpoznać, jaki jest ogólny stan naszego organizmu.  AFA stymuluje wzrost włosów i paznokci, zapewniając jednocześnie energię. Jest naturalnym przeciwutleniaczem, który sprawia, że nasza skóra wygląda młodziej i staje się bardziej elastyczna.

Ci, którzy chcieliby się dowiedzieć, z czego wynika siła produktów ALGAE powinni zapoznać się z elementami, które są w nich zawarte:

Witamina B1 - tiamina 4.70mcg  – Budownicze białko, które pomaga nadać włosom połysk, objętość i dobrą konsystencję.

Witamina B2 - ryboflawina 57.30mcg – Stymuluje zdrowie i wzrost włosów, paznokci oraz komórek skóry. Pomaga poprzez doprowadzenie tlenu do tkanek. Może być wsparciem przy okazji kuracji antyłupieżowej, a także zapobiegać wypadaniu włosów.

Kwas foliowy 1.00mcg - Pomaga zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Może pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów. Razem z kwasem pantotenowy może opóźniać siwienie włosów.

Witamina B6 - pirydoksyna 11.10mcg – Wspomaga produkcję czerwonych krwinek, które są ważne dla zdrowych włosów, skóry głowy i konserwacji paznokci. Zapobiega łupieżowi. Przeciwdziała wypadaniu włosów.

Witamina B12 – Cobalamine 8.00mcg – Stymuluje zdrowie i wzrost włosów, paznokci, a także komórek skóry. Pomaga w doprowadzeniu tlenu do tkanek. Pomaga wyeliminować łupież, a także zapobiega wypadaniu włosów.

Miedź 4.30mcg – Niezbędna dla zdrowych włosów i mocniejszych paznokci. Jest ważnym czynnikiem anty-starzenia.

Żelazo 350.70mcg – Pomaga utrzymać zdrowe włosy, paznokcie i koloryt skóry. Może pomóc w zapobieganiu wypadaniu włosów.

Silicon 186.50mcg – Jest użytecznym surowcem wzmacniającym skórę.

Cynk 18.70mcg – Stymuluje wzrost włosów i paznokci. Pomaga w zapobieganiu wypadania włosów. Może pomóc w leczeniu łupieżu, a także przeciwdziałać jego powstawaniu.

Lizyna 35.00mg – Jest niezbędnym aminokwasem. Wraz z witaminą E i żelazem, lizyna wspomaga prace kolagenu.

Metionina 7.00mg – Metionina jest najrzadszym z podstawowych aminokwasów. Posiada dużą zawartość siarki.

Glycine 29.00mg – Glycine jest zaliczany do aminokwasów niezbędnych, ma wiele właściwości leczniczych.

Proline 29.00mg – Główny składnik kolagenu.

Seryna 29.00mg – Seryna jest potrzebna do utworzenia fosfolipidów błon komórkowych. Jest dobra dla skóry, została nawet wykorzystana jako naturalny balsam w kremach do skóry.

Beta-karoten 2000iu – Chroni błony komórkowe i stymuluje wzrost nowych komórek skóry.

AFA to jeden z wielu produktów skomponowanych na bazie alg. Dostarcza nam on jednocześnie ponad 65 witamin,  kwasów, aminokwasów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Uznawany jest za dar natury, który znacznie wpływa na nasze samopoczucie, wygląd oraz zdrowie całego organizmu. Naturalne algi to prezent, który każdego dnia możesz dawać swojemu ciału.

Więcej na: www.algae.pl

ikona1234kobieta8
ikona1234kobieta8

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. aleksandra 04/02/2020 04:46

    CytujSkomentuj

    Strasznie drogie te witaminy :( u mnie takie opakowanie to dwa tygodnie. Bardzo chętnie wysłucham opinii kogoś, kto to zarzywał i jest zadowolony, bo w sezonie zimowym moje dzieci chorują po prostu ciagle. I wtedy bym mogła spróbować choć na pieniążkach to nie śpimy. Ale jak ma pomóc to bym wzięła.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.