800fota_ikona_etrebelle2
Ela Prochowicz
20/04/2015

Systematyka najlepszym kosmetykiem

Aby zachować młodość i w każdym wieku wyglądać świeżo i promiennie, należy od najmłodszych lat dbać o swoje ciał0, a zwłaszcza skórę, na której widać zarówno sposób naszego odżywiania jak i problemy dnia codziennego

Podstawa to oczyszczanie…

Najlepszy kosmetyk użyty od przypadku do przypadku  nie zastąpi systematycznej pielęgnacji skóry, a w tym podstawowego jej oczyszczania (przede wszystkim codziennego wieczornego demakijażu). Marka ETRE BELLE proponuje zastosowanie zestawu oczyszczającego na bazie kwasu hialuronowego oraz elektrycznej szczoteczki oczyszczającej. Pianka oczyszczająca zawierająca kwas hialuronowy oraz mlekowy dokładnie, a jednocześnie delikatnie oczyści naszą skórę. Obrotowe ruchy szczoteczki elektrycznej przyspieszą i wzmacniają działanie oczyszczające preparatów.
Forma pianek, zarówno pianki oczyszczającej jak i tonizującej, ułatwia aplikację preparatów na skórę, zapobiegając ich spłynięciu z twarzy. Dodatkowo taka forma jest niezwykle przyjemna podczas kontaktu ze skórą i nie pozostawia na niej uczucia ciężkości. Wykonywany codzienny demakijaż na tych preparatach i 2-3 razy w tygodniu zastosowanie szczoteczki wspomagające głębokie oczyszczanie skóry sprawią, iż będzie ona wyglądać świeżo i promiennie.

ZOBACZ W SKLEPIE
Cena zestawu: 199 zł

Co ponadto?
Skóra każdego z nas wymaga również systematycznego odżywienia, nie tylko opartego na dostarczaniu wysokiej jakości składników z pokarmu, ale i bezpośredniej aplikacji składników odżywczych (aktywnych) zawartych w kosmetykach. Warto zainwestować w preparaty regeneracyjne i nawilżające, które będą systematycznie poprawiać wygląd naszej skóry. W tym przypadku sprawdzą się szczególności produkty takie, jak zestaw odbudowująco – nawilżający z kolagenem & aloesem (maska 10 szt + serum 7ml). Serum stosowane co wieczór zregeneruje i nawilży naszą skórę, a maski z kolagenem i aloesem stosowane 1-2 razy w tygodniu wzmocnią efekt


ZOBACZ W SKLEPIE

Nie zapomnij ….

Trzeba jednak pamiętać o codziennej aplikacji preparatów na dzień i na noc. Jeśli nasza skóra nie sprawia szczególnych problemów preparat nawilżający będzie dla niej doskonałą codzienną pielęgnacją np. hialuronowy 24h fluid nawilżający. Dla osób, których skóra wymaga natłuszczenia polecamy krem dla skór suchych z linii HYDROPEREŁ. Tak pielęgnowana systematycznie skóra, każdego dnia będzie dziękować nam swoim promiennym wyglądem.

Maski regenerujące
3567 COLLAGEN & ALOE VERA HYDRO MASK SET/ Zestaw odbudowująco – nawilżający z kolagenem & aloesem (maska 10 szt. + serum 7ml)

ZOBACZ W SKLEPIE

Zestaw odbudowujący dla każdego rodzaju skóry. Dzięki zawartości kolagenu działa napinająco i regenerująco na skórę, alantoina łagodzi podrażnienia, a wyciągi roślinne nawilżają. Maskę stosować 1/2 razy w tygodniu na 15-20 minut. Serum każdego wieczoru 1-2 kropli na oczyszczoną skórę (pod krem nocny).
Składniki aktywne: aloes, kolagen, alantoina, wąkrota azjatycka, kwas hialuronowy

800fota_ikona_etrebelle2
800fota_ikona_etrebelle2

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 26/07/2018 06:53

    CytujSkomentuj

    Akurat tej marki nie znam, ale systematyczność jest ważna w prawie każdym zakresie naszego życia. Dobrze jest sobie wyrobić pożyczteczne dla naszej skóry nawyki jak choćby zmywanie makijażu w sposób delikatny i dobry dla naszej skóry czy też picie wody. To sprawia że serwowane naszej skórze kosmetyki będą lepiej działać i szybciej.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.